Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejka ze zmieniaczem noży w powietrzu
Tak więc, dla mojego wewnętrznego oszustwa robiłem knifechanger i myślałem, że wszystko będzie dobrze, dopóki nie kupiłem kilku skórek na moje konto. Teraz zauważam, że za każdym razem, gdy mam broń z stixkerem w ręku, a następnie przełączam się na nóż, nalepki z przeszłości po prostu unoszą się nad nożem.   Każda pomoc jest doceniana!
Reply
Nie możemy ci pomóc bez żadnego kodu. Opublikuj kod swojego zmieniacza skóry i być może będziemy w stanie Ci pomóc.
Reply
Musisz opublikować część swojego kodu, ponieważ nie mamy pojęcia, czy używasz oprogramowania szpiegującego, czy też własnego, którego nie możemy Ci pomóc
Reply
Mam ten sam problem, nie udostępnił on żadnego kodu, więc zrobię to, ponieważ chcę też to naprawić. Kod: CBaseCombatWeapon * pWeapon pWeapon-> GetViewModelIndex () = nFlip; pWeapon-> GetModelIndex () = nFlip; pWeapon-> GetWorldModelIndex () = nFlip 1; pWeapon-> GetItemDefinitionIndex () = 505; pWeapon-> GetEntityQuality () = 3; pWeapon-> GetFallbackPaintKit () = k_Skins [Vars.Skins.Weapons [pWeapon-> GetItemDefinitionIndex ()]. PaintKit] .iIndex;
Reply
nieważne
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)