Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jaki sposób NIE można zablokować nadmiernej ilości godzin podczas ragehackingu
W jaki sposób NIE można zablokować nadmiernej ilości godzin podczas ragehackingu   Wiem, że wiele osób już to wie, ale dla tych, którzy nie ... tutaj   po pierwsze upewnij się, że hack, którego używasz, pozostaje obecnie niewykryty. po tym czasie potrzebujesz konta, na którym nie grałeś w ciągu ostatnich 24 godzin (aby upewnić się, że konto nie zostało ostatnio zgłoszone) musisz teraz stworzyć lobby Matchmaking z 2-5 ppl (TAKIE WAŻNE ... ponieważ system raportów pozwala uzyskać 8 raportów w ciągu 24 godzin bez wchodzenia w system overwatch).   rozpocznij kolejkę i zaczekaj, aż mecz się rozpocznie (aby wrogowie nie poddali się podczas rozgrzewki). po zakończeniu oszustwa pozostaw konto na 24 godziny. raporty zostaną usunięte po 24 godzinach, więc w zasadzie możesz oszukać ponownie po "odnowieniu".   pamiętaj: 1 mecz
Reply
1. nie ten wątek ponownie ... 2. limit raportu jest wyższy niż 8 atm.
Reply
Tak, wszędzie o tym wiem, mam nadzieję. Czy to nie jest duplikat postu? : P
Reply
Nie to, nie znowu ... proszę ... przestań ...
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez podwójne v Nie to, nie znowu ... proszę ... przestań ... W tej sekcji rak nie ma sposobu, aby to naprawić
Reply
Przestań rozpowszechniać fałszywe informacje, takie jak "8 raportów w ciągu 24 godzin". Wściekałem się solo z trzeciej rundy z 5 widzów bez banów
Reply
(HOT) Faceci W tym tygodniu uwalniam nowe obejście Overwatch. Odwróciłem overwatch z cheat engine. Bądź czujny na moje chore zwolnienie. (GORĄCO)
Reply
Zacytować: Napisał HiRusSai Przestań rozpowszechniać fałszywe informacje, takie jak "8 raportów w ciągu 24 godzin". Wściekałem się solo z trzeciej rundy z 5 widzów bez banów Widzowie nie liczą, ponieważ nie mogą zgłosić.
Reply
Zacytować: Originally Posted by rop Widzowie nie liczą, ponieważ nie mogą zgłosić. Ale mogą zgłaszać nadmiar pary
Reply
Zacytować: Wysłane przez XxharCs pierwotnie Ale mogą zgłaszać nadmiar pary I którym zależy na raportach pary ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)