Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stary hack wściekłości znów działa?
No hej, Zastanawiałem się, czy ktokolwiek może pomóc i odzyskać starą prywatną wściekłość przez @ Shinku 5_1, aby znów pracować? Link do jego wątku: Moja prywatna włamania hack   To był zdecydowanie najlepszy hack dla BF4!    @ Shinku 5_1 jeśli widzisz ten wątek plebasu spraw, by znów działało Naprawdę kocham ur praca!   pozdrowienia
Reply
Nie zamierzam aktualizować tego hacka - powiedziałem to w moim wątku. Ponadto, aby był w pełni funkcjonalny, będzie wymagać obejścia PB - co nie będę upubliczniać.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie RozenMaiden Nie zamierzam aktualizować tego hacka - powiedziałem to w moim wątku. Ponadto, aby był w pełni funkcjonalny, będzie wymagać obejścia PB - co nie będę upubliczniać. nie musisz sprawiać, żeby było niewykrywalne, proszę, jeśli mógłbyś po prostu sprawić, by działał ponownie i wysłać go do mnie prywatnie, proszę, bo naprawdę bardzo podobało mi się hackowanie dzięki za odpowiedź.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie midotaha7 nie musisz sprawiać, żeby było niewykrywalne, proszę, jeśli mógłbyś po prostu sprawić, by działał ponownie i wysłać go do mnie prywatnie, proszę, bo naprawdę bardzo podobało mi się hackowanie dzięki za odpowiedź. Dlaczego miałby to robić? Nic nie oferujesz, tylko mówisz ... Czego oczekujesz od wykrytego hacka, bezużyteczne, jeśli zostaniesz zbanowany zaraz po uruchomieniu gry
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie midotaha7 nie musisz sprawiać, żeby było niewykrywalne, proszę, jeśli mógłbyś po prostu sprawić, by działał ponownie i wysłać go do mnie prywatnie, proszę, bo naprawdę bardzo podobało mi się hackowanie dzięki za odpowiedź. Bez obejścia możesz grać tylko 1-2 minuty.
Reply
Ten koleś skontaktował się ze mną na Skype, marudząc, aby zakodować go i sprawić, by działał ponownie, a nawet nie zaoferował niczego w zamian. CO ?
Reply
Bardzo podobał mi się również hack. nie ma kodera, więc jest to jedyna rzecz, która postawiła mnie na równi z "prawdziwymi" hakerami lol. Po prostu cierpliwie czekam na coś innego
Reply
Czy możesz po prostu udostępnić kod źródłowy? dzięki ziomek
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie mathomega19 Czy możesz po prostu udostępnić kod źródłowy? dzięki ziomek Haha nie. I tak jak powiedziałem wcześniej, będziesz potrzebował również obejścia punkbuster, aby grać online.
Reply
hej, więc oprócz obejścia pb jest jakikolwiek wymóg dla włamania, ponieważ wstrzykuję i jest to tylko czarny ekran, a kiedy naciskam HOME nic się nie dzieje nic otwiera pomoc plz .. ??
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)