Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie można odczytać Health int (External, C)
Cześć, wiem, to naprawdę głupi problem, ale nie wydaje mi się, aby znaleźć kod, który powoduje to ...   Chcę przeczytać Zdrowie z LocalPlayer (fragment poniżej), ale zawsze otrzymuję błędny (nieukończony?) Wynik ..       Kod:   LocalBase = Mem.Read <DWORD> (Klient m_dwLocalPlayer); PlayerHealth = Mem.Read <int> (LocalBase m_iHealth); cout << PlayerHealth << endl;   Przesunięcia są w porządku, sprawdź je dwa razy: P   Nie wiesz, gdzie mój błąd?   Dzięki za pomoc!
Reply
Zacytować: Napisał RustIs Cześć, wiem, to naprawdę głupi problem, ale nie wydaje mi się, aby znaleźć kod, który powoduje to ... Chcę przeczytać Zdrowie z LocalPlayer (fragment poniżej), ale zawsze otrzymuję błędny (nieukończony?) Wynik .. Kod: LocalBase = Mem.Read (Klient m_dwLocalPlayer); PlayerHealth = Mem.Read (LocalBase m_iHealth); cout << PlayerHealth << endl; Przesunięcia są w porządku, sprawdź je dwa razy: P Nie wiesz, gdzie mój błąd? Dzięki za pomoc! Będziesz potrzebować opublikować więcej kodu, ponieważ Twój fragment wydaje się być poprawny. Jakie masz rezultaty?
Reply
co on wyprowadza?
Reply
Cześć, dziękuję za odpowiedź na ten post, im otrzymuję -858993460 jako wynik, czy moje przesunięcia mogą być naprawdę złe? Chyba po prostu pokaż tutaj mój kod z przesunięciami, ale myślę, że oni mają rację .. I tak czy tak, dwukrotnie sprawdź: P Kod: LocalBase = Mem.Read (Klient (Mem.Module ("client.dll")) 0xAA66B8); PlayerHealth = Mem.Read (LocalBase 0xFC); Dzięki!
Reply
Twoje przesunięcie jest złe.
Reply
Huh? Im przy użyciu wywrotki Y3t1y3t, nigdy nie miałem z tym problemu, zresztą moje przesunięcia są takie same jak z wywrotki -> Kod: LocalPlayer -> m_dwLocalPlayer: ________________ 0x00AA66B8 DT_BasePlayer -> m_iHealth: ____________________ 0x000000FC Przepraszam za te głupie posty, ale tak naprawdę nie wiem, gdzie popełniłem błąd ...
Reply
Zawsze dokładnie sprawdź przesunięcia z ostatnich stron tego wątku: Globalne struktury ofensywne
Reply
W porządku, dzięki! Ale to rodzi kolejne pytanie, czy to tylko Y3t1y3t, czy wszyscy? Prawdopodobnie tylko Y3t1y3t, ale chcę się upewnić>. <
Reply
Wiem, że to nie jest takie proste, kiedy wciąż jesteś nowy w hakowaniu, ale nie powinieneś polegać na wozidłach. Stają się nieaktualne i często mają złe proporcje. Zajęło mi 5 minut na IDA, aby znaleźć lokalnego gracza. Działa 4F5E440.
Reply
W porządku: ú Dzięki, MarkHC, za ułatwienie mi życia, chory zajrzyj do jakiegoś dezasemblera, dzięki wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na ten wątek! * lock *, proszę: P
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)