Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sądzisz, czy gracze pro mogą oszukiwać?
#1
Jak sądzisz, czy gracze pro mogą oszukiwać?       Zacytować:       14) Co sądzisz o oszustom w lidze GA?   Fallen: Oszuści są problemem od 2001 roku. Od kiedy CS stał się online, istniały oszustów. GA zrobi wszystko, aby zbadać i ukarać oszustów ... to się dzieje. fnx oszukiwał w przeszłości, [nic poważnego ani w konkurencyjnym pojedynku, opartym na spokojnym, żartobliwym tonie ... nie do końca pewnym, ale wiemy, jak inni profesjonalni gracze przyznawali, że od niechcenia próbowali oszukiwać. Ta część żartowała na pewno], ale nie zamierzamy o tym rozmawiać, ponieważ w mgnieniu oka dostaniemy pop-ina [wszyscy się śmieją]. w większości i dowolnych konkurencyjnych scenariuszach będą oszustów. Ludzie w GA ciężko pracują, aby ich nie dopuścić. Opracowujemy nowe metody próbujące złapać oszustów. Rozumiemy i zgadzamy się, aby gra była czysta.         To wygląda na szkicowe jak cholera - https:
Reply
#2
Nawet jeśli oszukiwali, kurwa co? Co zamierzasz zrobić z tą wiedzą? Dosłownie nic. Zostało to podniesione w kółko, ich działania AC są również ulepszane przez cały czas. PS. Ładne zachowanie AC, zasada # 23.
Reply
#3
lol ten klip z OP nie jest szkicowy na wszystkich tbh xD
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by haxzy333 To wygląda na szkicowe jak cholera - https://www.youtube.com/watch?v=4f5SBDfl9qY Nie, nie robi. Może trochę, ponieważ opóźnienie powiększyło się do końca, a z tego powodu nie można zobaczyć gówna.
Reply
#5
Komputery z sieci LAN mają zazwyczaj bardzo ograniczony dostęp do Internetu, musisz poprosić administratora o zatwierdzenie strony, zanim będziesz mógł ją zobaczyć iirc.
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie IAmDaz Komputery z sieci LAN mają zazwyczaj bardzo ograniczony dostęp do Internetu, musisz poprosić administratora o zatwierdzenie strony, zanim będziesz mógł ją zobaczyć iirc. Nie robią tego, przynajmniej teraz, ściśle ograniczając się tylko do przyjaciół, konfiskując telefony. http:
Reply
#7
Zacytować: Napisał Mozquito Nie robią tego, przynajmniej teraz, ściśle ograniczając się tylko do przyjaciół, konfiskując telefony. http:
Reply
#8
Myślę, że te 2 są wystarczająco oczywiste. https://www.youtube.com/watch?v=jMYSDbhxq5w https://www.youtube.com/watch?v=C_rUvnuOWBc Właściwie to nie nienawidzę ich za oszukiwanie. Zastanawiam się, jak
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by Hf.ub3r Hacks NFC genów. KappaKappaKappa Wstrzykiwany z chipa, który jest umieszczony pod skórą. pppppppppppp
Reply
#10
Klip nie jest wcale szkicowy. Również liczba osób oglądających ten wątek to szalone lmao
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)