Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ARK] Edytor pakietów Winsock
Hej, tylko po to, aby przejść do pościgu, którym jestem zainteresowany zabawą z WPE na Arce. Moje powody pozostaną prywatne, jeśli naprawdę ma znaczenie, daj mi znać, dlaczego chcesz poznać @ pm i mogę je udostępnić Tobie.   Problemem, który napotkałem, jest to, że WPE nie może wykryć ARK na liście procesów Testowałem WPE z innymi procesami i grami, bez problemów. Wszystko działa tak gładko, jak powinno. Jednak jeśli chodzi o ARK, proces nie znajduje się na liście.   Wszystko zostało uruchomione jako administrator i jako nieadministrator, ten sam wynik. Gra jest parowa, dla tych, którzy nie wiedzą. (może być istotne informacje) Permedit nie spowodował pojawienia się procesu na liście.   Jeśli ktoś ma sugestie, podziel się nim ze mną.   Warto również wspomnieć, że nie znam żadnych języków programowania ani nie mam żadnych umiejętności w tej dziedzinie, więc niestety żadne rozwiązania, które wymagałyby ode mnie kodowania, nie zadziałają.   Dziękuję za poświęcony czas przeczytaniu tego. I miejmy nadzieję, z góry dziękuję za pomoc.
Reply
jeśli planujesz hackowanie pakietów, tak jak mówisz o sobie Ether Chcesz ukraść informacje o koncie / pliki serwerów lub chcesz śledzić kogoś IE DDOS / Dox ETC w sposób etyczny JEŚLI ktokolwiek Ci pomoże, oni i oni sami hamują federalne prawa, nawet jeśli mieszkasz w innym stanie niż oni (hackowanie w całej linii stanowej spowoduje, że przybity przez FBI) sposób eteru Nie pomogę ci .. Ale dam ci trochę porad .. Odejdź ... to jest otwarta Porada dla każdego, kto myśli tak ...
Reply
Zacytować: Napisał Malivictus jeśli planujesz hackowanie pakietów, tak jak mówisz o sobie Ether Chcesz ukraść informacje o koncie / pliki serwerów lub chcesz śledzić kogoś IE DDOS / Dox ETC w sposób etyczny JEŚLI ktokolwiek Ci pomoże, oni i oni sami hamują federalne prawa, nawet jeśli mieszkasz w innym stanie niż oni (hackowanie w całej linii stanowej spowoduje, że przybity przez FBI) sposób eteru Nie pomogę ci .. Ale dam ci trochę porad .. Odejdź ... to jest otwarta Porada dla każdego, kto myśli tak ... To jest fałsz, możesz użyć WPE, aby oszukiwać w grach "w sposób zgodny z prawem", ale nie jestem tego taki pewien.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Omgprotoss To jest fałsz, możesz użyć WPE, aby oszukiwać w grach "w sposób zgodny z prawem", ale nie jestem tego taki pewien. fajnie jest zobaczyć, jak ktoś z 2005 roku znów jest aktywny. ale tak, Edycja pakietów / przechwytywanie w przykładzie może być użyte do zdobycia pozycji przeciwnika, czasem teleportacji, jeśli anty tp jest na kliencie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by maxkunes fajnie jest zobaczyć, jak ktoś z 2005 roku znów jest aktywny. ale tak, Edycja pakietów / przechwytywanie w przykładzie może być użyte do zdobycia pozycji przeciwnika, czasem teleportacji, jeśli anty tp jest na kliencie. Tak, stałem się znowu aktywny, ponieważ jestem zajęty pracą i przechodzę do innych rzeczy. Ta strona internetowa i wiele innych są teraz o wiele większe, co jest miłe, gdy widzimy wzrost oszustów. Koniec eseju. To są dobre przykłady, możesz także użyć WPE do oszukiwania w grach internetowych - nie wiem, czy możesz to zrobić już w 2015 roku.
Reply
Zacytować: Napisał Malivictus jeśli planujesz hackowanie pakietów, tak jak mówisz o sobie Ether Chcesz ukraść informacje o koncie / pliki serwerów lub chcesz śledzić kogoś IE DDOS / Dox ETC w sposób etyczny JEŚLI ktokolwiek Ci pomoże, oni i oni sami hamują federalne prawa, nawet jeśli mieszkasz w innym stanie niż oni (hackowanie w całej linii stanowej spowoduje, że przybity przez FBI) sposób eteru Nie pomogę ci .. Ale dam ci trochę porad .. Odejdź ... to jest otwarta Porada dla każdego, kto myśli tak ... Pracujesz przy założeniu, co jeśli mam własny lokalny serwer, na którym chcę go przetestować i zgłosić go do programistów? albo co, jeśli chcę po prostu znaleźć sposób na złapanie tych, którzy oszukują? Mam na myśli ... nie możesz wiedzieć, jakie są moje intencje i dopóki nie popełniam żadnego przestępstwa, nie jestem winien niczego. Czy to oznacza, że ktoś ma rozwiązanie tego problemu?
Reply
Zacytować: Originally Posted by overload1252 Pracujesz przy założeniu, co jeśli mam własny lokalny serwer, na którym chcę go przetestować i zgłosić go do programistów? albo co, jeśli chcę po prostu znaleźć sposób na złapanie tych, którzy oszukują? Mam na myśli ... nie możesz wiedzieć, jakie są moje intencje i dopóki nie popełniam żadnego przestępstwa, nie jestem winien niczego. Czy to oznacza, że ktoś ma rozwiązanie tego problemu? WPE powinien działać co najmniej do wąchania pakietów i powinien pojawić się na liście procesów. Czy jesteś pewien, że szukasz właściwego procesu? Czasami nazwy procesów gier są przemianowywane na przykład jako Dirty Bomb, która nazywa się "Win32_Shooter.exe".
Reply
Gra jest ARK, proces nazywa się Shootergame.exe Nie ma go na liście i nic, co mogłoby normalnie pojawić się na liście, pomaga
Reply
to jest Twój ARK x86?
Reply
Wygląda na 64, jeśli mam to prawo: https:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)