Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plants Vs Zombies: Garden Warfare Co-Op only v1
Prosty hack, nie używa klas, wszystko znajduje się w cheatengine. Jeśli pojawi się kolejna wersja, dodam przejście przez ściany, inf. zdrowie, może jakieś inne rzeczy.     Cechy: -Nieskończona amunicja bez przeładowywania) -Nie ma możliwości ładowania opóźnienia zdolności (tylko dla zdolności takich jak kopalnia ziemniaków, bomba sombrero - te z ilościami)   Wstrzyknij, kiedy chcesz, włącz za pomocą klawisza numerycznego 1.     Kredyty: IChooseYou, stevemk14ebr (chociaż to nie używa klas, bardzo mi pomogło.)     Zrzut ekranu :   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1882x1010.   Baw się dobrze!     Pobierz tutaj
Reply
jaki wtryskiwacz poleciłbyś?
Reply
Zacytować: Origala napisał: durtai jaki inżektor polecasz? Nie sądzę, żeby to miało znaczenie. Idź z winject, jeśli chcesz xD.
Reply
Zacytować: Originally Posted by stasis Prosty hack, nie używa klas, wszystko znajduje się w cheatengine. Jeśli pojawi się kolejna wersja, dodam przejście przez ściany, inf. zdrowie, może jakieś inne rzeczy. Cechy: -Nieskończona amunicja bez przeładowywania) -Nie ma możliwości ładowania opóźnienia zdolności (tylko dla zdolności takich jak kopalnia ziemniaków, bomba sombrero - te z ilościami) Wstrzyknij, kiedy chcesz, włącz za pomocą klawisza numerycznego 1. Kredyty: IChooseYou, stevemk14ebr (chociaż to nie używa klas, bardzo mi pomogło.) Zrzut ekranu : http:
Reply
ok dzięki spróbuję
Reply
Zacytować: Napisał durtai jaki wtryskiwacz poleciłbyś? Winject lub Extreme Injector v2: 3
Reply
Dzięki jeszcze raz
Reply
Zacytować: Originally Posted by stasis Prosty hack, nie używa klas, wszystko znajduje się w cheatengine. Jeśli pojawi się kolejna wersja, dodam przejście przez ściany, inf. zdrowie, może jakieś inne rzeczy. Cechy: -Nieskończona amunicja bez przeładowywania) -Nie ma możliwości ładowania opóźnienia zdolności (tylko dla zdolności takich jak kopalnia ziemniaków, bomba sombrero - te z ilościami) Wstrzyknij, kiedy chcesz, włącz za pomocą klawisza numerycznego 1. Kredyty: IChooseYou, stevemk14ebr (chociaż to nie używa klas, bardzo mi pomogło.) Zrzut ekranu : http:
Reply
jak często łatają grę? Od tego czasu zauważyłem kilka błędów: P
Reply
Nie sądziłem, że ludzie rzeczywiście chcą tego zaktualizowanego xD. Zacznę nad tym pracować.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)