Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
shadow warrior 2 mod tools
to trochę zabawne, więc zdecydowałem, że spróbuję stworzyć narzędzia do modyfikacji tej gry, czy są jakieś badania, czy może niektóre narzędzia są już dostępne? Właśnie zobaczyłem, że jest na parze, więc może spróbować: P   greetz   EDYCJA: kupiony! weź, że EA: P EDIT2: jego "Road Hog Engine" lol EDIT3: ok, tutaj proste narzędzie do ekstrakcji na początek: P   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1840 x 929.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1093 x 608.   EDIT4: link EDIT5: link v2 EDIT6: link v3 EDIT7: link v4
Reply
Plik zatwierdzony SHA256: SW2ExplorerWV.exe - 381785ebfc36f6c9d115e106acf947fa2794e4d1aa64e462149c8afdfb59d5e1 Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. edytuj: rozwiązanie również zatwierdzone.
Reply
proste narzędzie do ekstrakcji na początek: P Miły przedstawiciel pracy Już wkrótce przepakować?
Reply
Oto (nieco) działający edytor zapisów Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1485 x 822. Pobierz: https:
Reply
w porządku, w porządku ppl, to zostało zatwierdzone szybciej niż myślałem ^ ^ no tak, przepakowanie jest następne (będzie wolno, ostrzegł!) i thx @ NotAdam, nawet nie zajrzałem do zapisów, Chyba staram się to uwzględnić także greetz EDYCJA: tak, praca z odtwarzaniem, Wysyłanie później, najpierw trzeba dodać kilka funkcji: P Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma wymiary 1920x1026.
Reply
Zacytować: Originally Posted by wwwc w porządku, w porządku ppl, to zostało zatwierdzone szybciej niż myślałem ^ ^ no tak, przepakowanie jest następne (będzie wolno, ostrzegł!) i thx @ NotAdam, nawet nie zajrzałem do zapisów, Chyba staram się to uwzględnić także greetz EDYCJA: tak, praca z odtwarzaniem, Wysyłanie później, najpierw trzeba dodać kilka funkcji: P http://i.imgur.com/4xWWbpr.jpg Hmmm myślałem, że gdyby rzeczy zostały zrobione w tej grze, powiedzmy na pograniczu lub pograniczu 2, pomyślilibyśmy, że będzie ona w stanie zmodyfikować plik składowania, aby uzyskać wszystkie statystyki i zniszczyć urabianie niektórych broni i innych rzeczy oraz zmodyfikować ur Inwentarz? nie jestem koderem, ale czułem, że dzielę się swoimi myślami
Reply
Jak więc prosty noob jak ja redaguje broń ...?
Reply
OK, dodałem funkcję importu, podobnie jak niektóre wbudowane edytory tekstu (jeden dla ascii i jeden dla unicode), także nakręcił mały film na temat tego, jak go używać, mam nadzieję, że pomaga, upload jak zwykle musi być najpierw zatwierdzony (link) Muszę dodać ostrzeżenie: oszczędzanie zwiększa rozmiar pliku, ponieważ dane są na razie dołączane (szybkie zapisywanie), bez konieczności ponownego budowania całego pliku (ponieważ mogą uzyskać nawet 7 GB!) Za każdym razem. Więc muszę napisać narzędzie do odbudowania pliku i przenieść tylko połączone dane, ale mam im mało czasu, przepraszam, następnym razem greetz
Reply
Zacytować: Originally Posted by wwwc OK, dodałem funkcję importu, podobnie jak niektóre wbudowane edytory tekstu (jeden dla ascii i jeden dla unicode), także nakręcił mały film na temat tego, jak go używać, mam nadzieję, że pomaga, upload jak zwykle musi być najpierw zatwierdzony (link) Muszę dodać ostrzeżenie: oszczędzanie zwiększa rozmiar pliku, ponieważ dane są na razie dołączane (szybkie zapisywanie), bez konieczności ponownego budowania całego pliku (ponieważ mogą uzyskać nawet 7 GB!) Za każdym razem. Więc muszę napisać narzędzie do odbudowania pliku i przenieść tylko połączone dane, ale mam im mało czasu, przepraszam, następnym razem greetz Jesteś genialny xD thx.
Reply
Aktualizacja @ wwwc została zatwierdzona.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)