Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ghost Bomb ESP
Po zakończeniu rundy i kolejnej zaczyna bomba pojawi się w losowym miejscu na środku mapy.   Jaki jest najlepszy sposób na usunięcie "bomby duchowej", która pojawia się w losowych miejscach na mapie?   Odfiltrowałem już jednostki, które znajdują się na pozycji 0,0,0 na mapie, a także obiekty uśpione.
Reply
Po prostu narysuj, jak bomba zostanie podłożona lub upuszczona na ziemię.
Reply
Zacytować: Originally Posted by jambertobbles Po zakończeniu rundy i kolejnej zaczyna bomba pojawi się w losowym miejscu na środku mapy. Jaki jest najlepszy sposób na usunięcie "bomby duchowej", która pojawia się w losowych miejscach na mapie? Odfiltrowałem już jednostki, które znajdują się na pozycji 0,0,0 na mapie, a także obiekty uśpione. sprawdź element nadrzędny
Reply
Zacytować: Originally Posted by PhY1z Po prostu rysuj, jeśli bomba zostanie podłożona lub upuszczona na ziemię. Mam już te kontrole w moim kodzie i próbowałem je zmieniać lub dodawać więcej, ale może wprowadziłem je w niewłaściwy sposób, więc spróbuję czegoś więcej. Zacytować: Napisał nib81 sprawdź element nadrzędny Jeszcze tego nie próbowałem! Dzięki za sugestie! <3
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)