Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój hack
#11
Zacytować: Napisał D1kiy Nie rozumiem, co to jest ... Czy możesz wyjaśnić mi więcej, gdzie to musi się znaleźć i dlaczego powinienem to dodać? Powodem dodawania i sprawdzania jest to, że jeśli spróbujesz coś wywołać, gdy nie jest to poprawne, napotkasz problemy takie jak ty i awarie.
Reply
#12
Sprawdziłem, CharaManager == NULL i prawdopodobnie się zawiesza z tego powodu. A jak to naprawić Nie wiem .. = (
Reply
#13
Zacytować: Napisał D1kiy Sprawdziłem, CharaManager == NULL i prawdopodobnie się zawiesza z tego powodu. A jak to naprawić Nie wiem .. = ( Jeśli sprawdzasz, czy coś jest == NULL, nie będziesz chciał kontynuować kodu. Jeśli coś jest! = NULL (WAŻNE), kontynuuj kod
Reply
#14
Zacytować: Napisał HOOAH07 Jeśli sprawdzasz, czy coś jest == NULL, nie będziesz chciał kontynuować kodu. Jeśli coś jest! = NULL (WAŻNE), kontynuuj kod Dokonałem weryfikacji indywidualnie: Kod: if (CharaManager == NULL) {MessageBox (0, "CharaManager", "NULL", MB_OK); } W czym może być mój błąd i dlaczego CharaManager == NULL?
Reply
#15
ok, więc jeśli to było NULL, dostałeś MB, więc to działało? Być może najlepiej wydrukujesz go na ekranie lub logujesz, ponieważ MB zawsze chciał byś nacisnął przycisk OK? zrób czek if (CharaManager == NULL) {
Reply
#16
Zacytować: Napisał HOOAH07 if (CharaManager == NULL) {
Reply
#17
Zacytować: Napisał D1kiy Praca Nie działa Więc możesz założyć, że adres jest niepoprawny?
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by Hanoi22 Więc możesz założyć, że adres jest niepoprawny? Adres musi być poprawny, czy mogę coś napisać źle? Nie mogę znaleźć mojego błędu sam, więc stworzyłem ten temat, mając nadzieję na twoją pomoc.
Reply
#19
Cóż, masz pomoc, nikt nie pomoże ci bardziej. Jeśli nie rozumiesz podstaw języka c ++, wróć i przeczytaj (lub przeczytaj ponownie, ale nie sądzę, żeby tak było ...) twoje książki c ++. Nie dostaniesz żadnego rozwiązania c & p.
Reply
#20
Zacytować: Napisał D1kiy Adres musi być poprawny, czy mogę coś napisać źle? Nie mogę znaleźć mojego błędu sam, więc stworzyłem ten temat, mając nadzieję na twoją pomoc. Kto ci podał adres? Czy ręcznie go lub użyć sig? Nie gram w tę grę, więc nie mam dla ciebie pomocy, ale informacja może pomóc innym zobaczyć, co jest nie tak z adresem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)