Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtryskiwacz DLL Arctic Combat [32 i 64 Bit]
Działa również dla systemów x64     Zrzut ekranu: Link   Virusscan: Link   Link do pobrania     Kredyty: x1p! tz Croner
Reply
#Zatwierdzony https: // www. [censored] /file/7fdc...is/1364496893/ SHA256: 7fdcd31158ad42706e5fa4984b15d9065f1fefeae03613561c38ecdff6e6534d Nazwa pliku: Injector.exe Współczynnik wykrywania: 1/46 Data analizy: 2013-03-28 18:54:53 UTC (3 min temu)
Reply
Hii nie może znaleźć tego dll przez x1p! Tz! możesz mi pomóc?
Reply
Jak to działa? Na przykład mam hack. Nazwa pliku abc.dll Jaki jest następny krok?
Reply
Zacytować: Napisał Beeliinaa Hii nie może znaleźć tego dll przez x1p! Tz! możesz mi pomóc? to tylko wtryskiwacz. narzędzie do wstrzykiwania plików dll (hack-files) w arktyczną walkę Zacytować: Originally Posted by kobi7 Jak to działa? Na przykład mam hack. Nazwa pliku abc.dll Jaki jest następny krok? Przykład: Wtryskiwacz (plik EXE): abc DLL: abc.dll uruchom wtryskiwacz, a następnie arktyczną walkę
Reply
gdzie można znaleźć abc.dll nie ma dll dla iniektora. Co możemy zrobić z nagim iniektorem? lub jakimś połączonym dowcipem
Reply
to nie działa grrrrrrr
Reply
Zacytować: Originally Posted by bawsdogg to nie działa grrrrrrr Może podasz nam więcej informacji, abyśmy mogli Ci pomóc
Reply
Więc to ściągnąłem i ja też mam hack. co mam do zrobienia? mogę uruchomić wtryskiwacz, a następnie włamać się, a następnie uruchomić grę? sry, jeśli głupie pytanie, ale nie hack dużo
Reply
Zacytować: Originally Posted by janonpede1 Więc to ściągnąłem i ja też mam hack. co mam do zrobienia? mogę uruchomić wtryskiwacz, a następnie włamać się, a następnie uruchomić grę? sry, jeśli głupie pytanie, ale nie hack dużo Przeczytaj instrukcje podane powyżej. Upewnij się, że biblioteka DLL i wtryskiwacz są tej samej nazwy. Na przykład xyz.exe + xyz.dll (pierwszy to wtryskiwacz, a drugi plik dll, który chcesz wstrzyknąć)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)