Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AVA Hack
#11
Zacytować: Napisał isander11 Używasz publicznej bazy, którą uderzyłem, jak zakładam. Zrobiłem 2 haki od zera. Jeden był nagim hakiem, drugi korzystał z vtables. Oba działają z wyjątkiem haka CreateQuery. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, że zostanie on załatany w ciągu miesiąca lub dwóch, większość graczy chciałaby zobaczyć wydanie tej gry. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale nie ma w tym interesie większości programistów.
Reply
#12
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez wyraźnie Jeśli nie masz nic przeciwko temu, że zostanie on załatany w ciągu miesiąca lub dwóch, większość graczy chciałaby zobaczyć wydanie tej gry. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale nie ma w tym interesie większości programistów. Nie jestem zwolennikiem 2-tygodniowej pracy, ponieważ niektóre dzieci nadużywały tego. W końcu mogę to wydać.
Reply
#13
Nauczyłeś się C i D3D za 2 tygodnie? To dość imponujące.
Reply
#14
tak próbowałem przez ponad 2 miesiące i nadal nie mogę nawet uruchomić D3D udało się nauczyć kilku podstawowych programów C. masz jakiegoś specjalistę od umiejętności.
Reply
#15
Przepraszam za mój noobski komentarz.
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by luudaigiang Cóż, Credzis, powiedziałeś, że chcesz zaktualizować hack, ale nigdy tego nie robisz. Jesteś kłamcą. łał. Zdajesz sobie sprawę, że pochodzi od twórców włamań GENEROSITY, że nawet uwalniają hacki do małych numpkins takich jak ty. JEŚLI Credzis ma ochotę wydać nowy pub, to zrobi to i jestem pewien, że ludzie tacy jak ty nie zmieniają zdania.
Reply
#17
Zacytować: Napisał isander11 Nie jestem zwolennikiem 2-tygodniowej pracy, ponieważ niektóre dzieci nadużywały tego. W końcu mogę to wydać. Teraz widzisz? to jest prawdziwy problem ... dzieci z damami nadużywają tego ... i ppl pytają, czemu nie ma na nim wydań, to becoz zbyt wiele z was, dzieciaki nadużywają go do maksimum, a teraz kodery raczej trzymają to dla siebie, co nie jest winą em.
Reply
#18
czy ava używa metody GetTransform, aby uzyskać pozycję gracza?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)