Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AVA Hack
AVA Hack
Reply
Cóż, to tylko twój hak CreateQuery, który został wykryty. Jest też inny sposób na naprawienie tego. Co nie jest związane z D3D.
Reply
Zacytować: Napisał Credzis Cóż, to tylko twój hak CreateQuery, który został wykryty. Jest też inny sposób na naprawienie tego. Co nie jest związane z D3D. Cóż, Credzis, powiedziałeś, że chcesz zaktualizować hack, ale nigdy tego nie robisz. Jesteś kłamcą.
Reply
Zacytować: Napisał Credzis Jest też inny sposób na naprawienie tego. Co nie jest związane z D3D. Huh chciałbyś się podzielić?
Reply
Proszę Podziel się. Czy ktokolwiek wie, czy istnieje sposób użycia funkcji CreateQuery w innej funkcji, np. DIP lub innej?
Reply
Zacytować: Napisał isander11 Proszę Podziel się. Czy ktokolwiek wie, czy istnieje sposób użycia funkcji CreateQuery w innej funkcji, np. DIP lub innej? Myślę, że powinieneś nieco odświeżyć swój Direct3D
Reply
Zacytować: Originally Posted by CallMeEclipse Myślę, że powinieneś nieco odświeżyć swój Direct3D Tak, nad tym pracuję. Zrobiłem sobie Crosshair + chams hack w ciągu tygodnia, nieźle jak na początkującego. Gdybym tylko mógł pokazać okludne obiekty, byłoby świetnie. Wydam tutaj, jeśli ludzie tego chcą.
Reply
Zacytować: Napisał isander11 Tak, nad tym pracuję. W ciągu tygodnia zrobiłem sobie krosownicę z Crosshair, nieźle jak na początkującego. Gdybym tylko mógł pokazać okludne obiekty, byłoby świetnie. Wydam tutaj, jeśli ludzie tego chcą. Jak ominąłeś gameguarda? Mój vTable
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez KronoteK Jak ominąłeś gameguarda? Mój vTable
Reply
Zacytować: Originally Posted by luudaigiang Cóż, Credzis, powiedziałeś, że chcesz zaktualizować hack, ale nigdy tego nie robisz. Jesteś kłamcą. Tak, dobrze, że masz prywatne koncerty, które znasz ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)