Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwrócony Spawner
#1
Czy jest jakiś działający unturned spawner dla nowej aktualizacji 2.2.2?
Reply
#2
http://www.unknowncheats.me/forum/ot...ack-2-0-a.html Ten hack pochodzi z przedmiotu spawner i wielu innych fajnych funkcji. Działa na tę poprawkę i powinna dla większości przyszłych łatek.
Reply
#3
Dzięki
Reply
#4
Cóż, to jest do bani, ponieważ nie mogę go użyć, moja gra zawsze zawiesza się po wstrzyknięciu pliku Titanium.dll w Unturned
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by firespider90 Cóż, to jest do bani, ponieważ nie mogę go użyć, moja gra zawsze zawiesza się po wstrzyknięciu pliku Titanium.dll w Unturned Błąd użytkownika, hack będzie działał, jeśli jest poprawnie skonfigurowany.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by jumboperson187 Błąd użytkownika, hack będzie działał, jeśli jest poprawnie skonfigurowany. Czy powinienem ponownie opublikować mój vid instalacji?
Reply
#7
Tak, Całkowicie ... Nie mogę zmusić go do działania
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by Hits Tak, Całkowicie ... Nie mogę zmusić go do działania Ill trochę to opublikować. Do tego czasu przeczytaj ponownie uwagi dotyczące instalacji i sprawdź, czy nie udało Ci się.
Reply
#9
Przysięgam, że robię to dobrze, przestaje działać ... Czy muszę robić coś konkretnego? Nawet go sprawdziłem i to nie działa ... Cóż lol ... Działa, co wiesz ..
Reply
#10
Czy możesz połączyć ten post?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)