Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwrócony Spawner
Czy jest jakiś działający unturned spawner dla nowej aktualizacji 2.2.2?
Reply
http://www.unknowncheats.me/forum/ot...ack-2-0-a.html Ten hack pochodzi z przedmiotu spawner i wielu innych fajnych funkcji. Działa na tę poprawkę i powinna dla większości przyszłych łatek.
Reply
Dzięki
Reply
Cóż, to jest do bani, ponieważ nie mogę go użyć, moja gra zawsze zawiesza się po wstrzyknięciu pliku Titanium.dll w Unturned
Reply
Zacytować: Originally Posted by firespider90 Cóż, to jest do bani, ponieważ nie mogę go użyć, moja gra zawsze zawiesza się po wstrzyknięciu pliku Titanium.dll w Unturned Błąd użytkownika, hack będzie działał, jeśli jest poprawnie skonfigurowany.
Reply
Zacytować: Originally Posted by jumboperson187 Błąd użytkownika, hack będzie działał, jeśli jest poprawnie skonfigurowany. Czy powinienem ponownie opublikować mój vid instalacji?
Reply
Tak, Całkowicie ... Nie mogę zmusić go do działania
Reply
Zacytować: Originally Posted by Hits Tak, Całkowicie ... Nie mogę zmusić go do działania Ill trochę to opublikować. Do tego czasu przeczytaj ponownie uwagi dotyczące instalacji i sprawdź, czy nie udało Ci się.
Reply
Przysięgam, że robię to dobrze, przestaje działać ... Czy muszę robić coś konkretnego? Nawet go sprawdziłem i to nie działa ... Cóż lol ... Działa, co wiesz ..
Reply
Czy możesz połączyć ten post?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)