Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evolve Stage 2 Multihack
Evolve Stage 2 - Otwarty beta (F2P Early Access) Multihack   Funkcje: ESP - Hunter, Monster i Wildlife (Class) Nazwa, odległość i stan zdrowia są wyświetlane     Zdalne obrażenia (zadaje określoną ilość obrażeń wybranym celom, niezależnie od lokalizacji i drużyny)   Zabij wszystkie jednostki   Teleportacja Zapisz
Reply
dobra robota!
Reply
wooo. już wydany Dzięki człowieku! EDYCJA: uzyskanie zatwierdzenia. Mam nadzieję, że wkrótce :
Reply
Wykrywanie VAC?
Reply
Haha, właśnie kilka dni temu ściągnąłem tę grę, to całkiem fajna zabawa. dzięki za wypuszczenie tego po prostu czułem się jakbym chciał przetestować kilka okrzyków w tej grze
Reply
Zacytować: Originally Posted by Lak3 Haha, właśnie kilka dni temu ściągnąłem tę grę, to całkiem fajna zabawa. dzięki za wypuszczenie tego po prostu czułem się jakbym chciał przetestować kilka okrzyków w tej grze Welll .... Moglibyśmy to przetestować, gdyby zostało zatwierdzone. Minęło 9 godzin:
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Derthiel Wykrywanie VAC? Mówi, że ma vac, ale nie, skąd mam wiedzieć? właśnie wszedł na inne konto i włączył mechanizm oszustw, a gra została zamknięta 2 dni później bez vac \ 0
Reply
Zacytować: Originally Posted by Narayan Well .... Moglibyśmy to przetestować, gdyby zostało zatwierdzone. Minęło 9 godzin:
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Derthiel Wykrywanie VAC? Niepewny. Nie wiem nic o antychatach. Nie jestem na tyle mądry, aby sprawdzić, czy gra jest włączona w trybie VAC. Pracuję nad tą grą przez niecałe 2 tygodnie i nie otrzymałem jeszcze VAC. Nadal jest możliwe, że w przyszłości nadejdzie fala zakazu. Osobiście nie wierzę, że VAC jest włączony, ale to przekonanie jest czystą spekulacją. Używaj na własne ryzyko, tak jak w przypadku wszystkich rzeczy.
Reply
Używa wzorców do dynamicznego odnajdywania adresów. Nie trzeba aktualizować.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)