Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaniedbane
Wszelkie sugestie dotyczące tworzenia nakładki powinienem d3d9 go podpiąć? lub pisać do pamięci?
Reply
DADS? .... Drewno opałowe: //brents.co.uk/Posse 4 d
Reply
Tak myślał d3d11: P
Reply
Czy zamierzasz stworzyć ESP?
Reply
Już mieć
Reply
jeśli chcecie włamać się do tej gry gówno, jej silnik silnika płaczu pobierz najnowszą wersję silnika sdk, usuń moduły zrzutu wywołania eac i użyj polecenia sdk do wyszukania ciągów używanych w module SDK wewnątrz modułu z ida, co spowoduje, że doprowadzi to do tej samej funkcji cryengine to ez
Reply
Chcę spróbować. Jestem oddany.
Reply
Ta chwila, kiedy żałowałeś, że nigdy nie stworzyłeś nici (
Reply
Zacytować: Originally Posted by CuddlyTeddy lol, więc ez chcesz to zrobić? już mam, ale nie zamierzam go wypuścić, a cryengine jest zawsze ez m8 Zacytować: Napisał pierwotnie gregergt5retge4 Ta chwila, kiedy żałowałeś, że nigdy nie stworzyłeś nici ( powiedz mi o tym, że mówisz "mam włamanie", wszystkie dzieci przychodzą, żeby wtrącać gib me hack pls dady
Reply
Zacytować: Originally Posted by lol300987 Po prostu pozwoliłbym mu znaleźć trudny sposób, dlaczego nie odpowiedział xD Zawsze miło było dawać wskazówki, ale .. ponieważ miałem ten post ponad 10 wiadomości, prosząc mnie, żebym dał im moje hackowanie, to takie straszne, że jestem podstawowym
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)