Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wewnętrzny kod BF4, problem z zahaczaniem.
Wewnętrzny kod BF4, problem z zahaczaniem.
Reply
@ tankyx Twój problem jest tutaj Kod: HookVTable ((PDWORD64 *) i swapChain, (PBYTE) hkPresent, 8); robisz wskaźnik do wskaźnika do obiektu swapchain. nie używasz także oryginalnej funkcji ptr. powinno być Kod: present = HookVTable ((PDWORD64 *) swapChain, (PBYTE) hkPresent, 8); Również nie podoba mi się użycie PBYTE w tej funkcji haka, ale powinno nadal działać. Oto jeden, który stworzyłem, jeśli chcesz Kod: void * HookVTable (void * pClassInstance, void * pHooked, size_t Index) { void ** ppVtable = * reinterpret_cast (pClassInstance); void * pPrevious = ppVtable [Index]; DWORD OldProtection = 0; VirtualProtect (& ppVtable [Index], sizeof (void *), PAGE_EXECUTE_READWRITE, i OldProtection); ppVtable [Index] = pHooked; VirtualProtect (& ppVtable [Index], sizeof (void *), OldProtection i OldProtection); return pPrevious; }
Reply
Zacytować: Originally Posted by txt231 @ tankyx Twój problem jest tutaj Kod: HookVTable ((PDWORD64 *) i swapChain, (PBYTE) hkPresent, 8); robisz wskaźnik do wskaźnika do obiektu swapchain. nie używasz także oryginalnej funkcji ptr. powinno być Kod: present = HookVTable ((PDWORD64 *) swapChain, (PBYTE) hkPresent, 8); Również nie podoba mi się użycie PBYTE w tej funkcji haka, ale powinno nadal działać. Oto jeden, który stworzyłem, jeśli chcesz Kod: void * HookVTable (void * pClassInstance, void * pHooked, size_t Index) { void ** ppVtable = * reinterpret_cast (pClassInstance); void * pPrevious = ppVtable [Index]; DWORD OldProtection = 0; VirtualProtect (& ppVtable [Index], sizeof (void *), PAGE_EXECUTE_READWRITE, i OldProtection); ppVtable [Index] = pHooked; VirtualProtect (& ppVtable [Index], sizeof (void *), OldProtection i OldProtection); return pPrevious; } Dzięki ! Hooking działa teraz, mam problem z hkPresent. Można go nazwać jeden raz, a następnie gra się zawiesza ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)