Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Last Man Standing - ESP
#1
ESP Cheat for Last Man Standing     [Funkcje] ESP - Player   ESP - pozycja   Szkielet   Broń gracza   Dystans   Radar   Outfit Hack   NoClip (klawisz skrótu X) (skrótu nie można zmienić)   Aimbot (klawisz skrótu Q) (skrótu nie można zmienić)     [Kredyty] @DEADspy   @Synraw   @WasserEsser   I wszyscy, którzy przyczynili się do tego wątku: Last Man Standing Information     [POBIERANIE]   Last Man Standing - ESP   Last Man Standing - ESP v1.1   Last Man Standing - ESP v1.2   Last Man Standing - ESP v1.3   Last Man Standing - ESP v1.4     Zalecany wtryskiwacz     Nie wstrzykiwać na ekranie menu. Poczekaj, aż mecz się rozpocznie!       [Update Notes v1.1] Ta wersja powinna być znacznie bardziej płynna niż poprzednia. Prawie nie spada FPS na moim komputerze.   Kursor myszy jest ukryty w tej wersji. Powinieneś nacisnąć F1, aby wyświetlić kursor myszy.     [Update Notes v1.2] NoClip   Aimbot   Aimbot nie jest doskonały. Ma pewne błędy, ale działa dobrze przez większość czasu     [Update Notes v1.3]   W tej wersji znajdują się dwa biblioteki dll. Po prostu użyj "LastManStanding_NoMouse.dll", jeśli uważasz, że "LastManStanding.dll" jest opóźniony.     [Update Notes v1.4] Po prostu aktualizacja gry     BĘDZIESZ ZABEZPIECZONY KORZYSTANIE Z TEJ CHEAT. WŁAŚNIE WYKORZYSTAJ GO NA PODSTAWIE DUMMY   Upewnij się, że jesteś w trybie okienkowym lub w trybie pełnoekranowym bez obramowania i włącz opcję aero.   Naciśnij F1, aby otworzyć menu     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.
Reply
#2
Dziękujemy za podzielenie się swoją pracą ze społecznością!
Reply
#3
przepraszam, ale czy możesz mi wytłumaczyć, dlaczego będę zabroniony za używanie tego oszukiwania?
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by marian4o przepraszam, ale czy możesz mi wytłumaczyć, dlaczego będę zabroniony za używanie tego oszukiwania? Ponieważ gra ma anticheat, który wykryje, że hakujesz i może banujesz?
Reply
#5
Byłoby lepiej, gdybyś zauważył nam, jakiego wtryskiwacza powinniśmy użyć.
Reply
#6
Dzięki za udostępnienie Pro
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by kobi7 Byłoby lepiej, gdybyś zauważył nam, jakiego wtryskiwacza powinniśmy użyć. Możesz użyć dowolnego wtryskiwacza, ale wydaje się, że ekstremalny wtryskiwacz jest wykrywany przez ich ac.
Reply
#8
Naprawdę chciałbym, żeby ktoś znalazł sposób na anty-cheat w tej grze i sprawił by to było niewykryte, ale ten hack wygląda ładnie i nie mogę się doczekać, aby go przetestować! Zacytować: Originally Posted by kinetsu Możesz użyć dowolnego wtryskiwacza, ale wydaje się, że ekstremalny wtryskiwacz jest wykrywany przez ich ac. To wstyd, ponieważ używam ekstremalnego wtryskiwacza do każdego hacka, jaki mam, bez żadnych problemów i detekcji, nawet w przypadku gier, które mają anty-cheat, który je wykrywa. Może to być spowodowane tym, że musisz wstrzyknąć to bezpośrednio do plików gry zamiast innego 32-bitowego procesu, który nie jest związany z grą.
Reply
#9
Zacytować: Napisał pierwotnie Floorguy48 Naprawdę chciałbym, żeby ktoś znalazł sposób na anty-cheat w tej grze i sprawił by to było niewykryte, ale ten hack wygląda ładnie i nie mogę się doczekać, aby go przetestować! To wstyd, ponieważ używam ekstremalnego wtryskiwacza do każdego hacka, jaki mam, bez żadnych problemów i detekcji, nawet w przypadku gier, które mają anty-cheat, który je wykrywa. Może to być spowodowane tym, że musisz wstrzyknąć to bezpośrednio do plików gry zamiast innego 32-bitowego procesu, który nie jest związany z grą. Nie jestem pewien, czy problem dotyczy wtryskiwacza .. Spróbuję zrobić zewnętrzną wersję i zrobić kilka testów.
Reply
#10
Kiedy link będzie dostępny? Zacytować: Originally Posted by kinetsu Nie jestem pewien, czy problem dotyczy wtryskiwacza .. Spróbuję zrobić zewnętrzną wersję i zrobić kilka testów. Dziękujemy za Twoją pracę. Jestem Ci bardzo wdzięczny!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)