Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odwrócony] Lick Hack
#11
Pobrałem to z Jumbo i gra zawiesza się z jakimkolwiek iniektorem używanym podczas wstrzykiwania titanium.dll. Proszę pomóż
Reply
#12
To nie jest wersja Jumbo. Pracuję z Jumbo tak, ale to jest inne. Przedmiot spawner, który musisz odradzać rzeczy w odtwarzaczu POJEDYNCZYM, a następnie przejść do serwera. Jeśli spawnujesz pojazdy i nie jesteś hostem, eksplodują.
Reply
#13
tak, ale rzeczywisty zastrzyk nie działa
Reply
#14
trevorrr Użyłem wersji jumbo i daje mi to szalone opóźnienie z ESP Players, około 15 ~ 20 FPS, czasami prawie nie do zagrania. Czy urs działa dobrze?
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by cinder75 Dzięki bro im dev a Speed hack: 3 prawie 70 / zakończone O twojej szybkości hack, z czego korzystasz? Próbowałem tego, aby uzyskać tylko kopnięcie dla szybkiego hackowania. Bądź miły, aby znaleźć działający sposób: L Wygląda na to, że coś ulepszy kopie w skali czasowej. Time.timeScale = 3f;
Reply
#16
wysyłanie plików za pośrednictwem PM jest niezgodne z zasadami
Reply
#17
Zacytować: Originally Posted by trevorrr To nie jest wersja Jumbo. Pracuję z Jumbo tak, ale to jest inne. Przedmiot spawner, który musisz odradzać rzeczy w odtwarzaczu POJEDYNCZYM, a następnie przejść do serwera. Jeśli spawnujesz pojazdy i nie jesteś hostem, eksplodują. Kredyt na tę funkcję? http:
Reply
#18
Nie mogę się doczekać premiery!
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by encode Kredyt na tę funkcję? http:
Reply
#20
Trevorrr jak długo do zatwierdzenia? Jestem trochę zirytowany tym, jak długo będą czekać, zanim zostanie zatwierdzona.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)