Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paragon od Epic Games - Potrzebujemy wallhacka
#1
Witaj, widziałem na innej stronie internetowej, że testują swoją celę
Reply
#2
Nie mam tej gry, ale wallhack d3d11 powinien być łatwy. Hook drawindexed, stwórz własny deepstencilstate (depthDisabledStencilDesc.DepthEnable = false) i użyj go dla wallhack. Myślę, że krok to 32 skrawek: Kod: if (Krok == 32)
Reply
#3
http:
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by poink http:
Reply
#5
Daj człowiekowi rybę, a karmisz go na jeden dzień. Naucz człowieka łowić ryby, a karmisz go na całe życie. Czy jesteś tak zajęty?
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by rustlol Doceniam pomoc mojego przyjaciela. Ale dla mnie brzmi jak grecki! ha ha .. pobierz hak bazowy d3d11 i baw się ze źródłem w visual studio. Skompiluj bibliotekę dll i wstrzyknij do gry. Powinieneś testować rzeczy w grach jednoosobowych, abyś nie został zbanowany. Tutaj znajdziesz przykład mojego wallhacka d3d11
Reply
#7
Zacytować: Napisał Nseven pobierz hak bazowy d3d11 i baw się ze źródłem w visual studio. Skompiluj bibliotekę dll i wstrzyknij do gry. Powinieneś testować rzeczy w grach jednoosobowych, abyś nie został zbanowany. Tutaj znajdziesz przykład mojego wallhacka d3d11 Wielkie dzięki. Będę pracować stąd i zobaczyć, jak daleko się dostanę.
Reply
#8
Czekam tylko na jakiś post, w którym ktoś zostanie zbanowany również, że kwadraty narysowane na zrzucie ekranu nie wyglądają jak ESP Byłbym pod wrażeniem, gdy zobaczyłbyś kogoś, gdy nie masz wizji jego.
Reply
#9
Nie czekaj na coś się stało, sprawiają, że stało się lol. Zdobądź kości graczy i zaimplementuj proste esp. @ rustlol miał ten wspaniały cytat powyżej: Daj człowiekowi rybę, a karmisz go na jeden dzień. Naucz człowieka łowić ryby, a karmisz go na całe życie. Tak, zrobiłem swoją część, teraz to zależy od ciebie, powodzenia!
Reply
#10
Jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą w tej grze dla społeczności i nie ma dostępu do gry, mogę zaoferować klucz dostępu do gry. Mam nadzieję, że to nie jest znowu zasada. Twoje zdrowie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)