Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paragon od Epic Games - Potrzebujemy wallhacka
Witaj, widziałem na innej stronie internetowej, że testują swoją celę
Reply
Nie mam tej gry, ale wallhack d3d11 powinien być łatwy. Hook drawindexed, stwórz własny deepstencilstate (depthDisabledStencilDesc.DepthEnable = false) i użyj go dla wallhack. Myślę, że krok to 32 skrawek: Kod: if (Krok == 32)
Reply
http:
Reply
Zacytować: Originally Posted by poink http:
Reply
Daj człowiekowi rybę, a karmisz go na jeden dzień. Naucz człowieka łowić ryby, a karmisz go na całe życie. Czy jesteś tak zajęty?
Reply
Zacytować: Originally Posted by rustlol Doceniam pomoc mojego przyjaciela. Ale dla mnie brzmi jak grecki! ha ha .. pobierz hak bazowy d3d11 i baw się ze źródłem w visual studio. Skompiluj bibliotekę dll i wstrzyknij do gry. Powinieneś testować rzeczy w grach jednoosobowych, abyś nie został zbanowany. Tutaj znajdziesz przykład mojego wallhacka d3d11
Reply
Zacytować: Napisał Nseven pobierz hak bazowy d3d11 i baw się ze źródłem w visual studio. Skompiluj bibliotekę dll i wstrzyknij do gry. Powinieneś testować rzeczy w grach jednoosobowych, abyś nie został zbanowany. Tutaj znajdziesz przykład mojego wallhacka d3d11 Wielkie dzięki. Będę pracować stąd i zobaczyć, jak daleko się dostanę.
Reply
Czekam tylko na jakiś post, w którym ktoś zostanie zbanowany również, że kwadraty narysowane na zrzucie ekranu nie wyglądają jak ESP Byłbym pod wrażeniem, gdy zobaczyłbyś kogoś, gdy nie masz wizji jego.
Reply
Nie czekaj na coś się stało, sprawiają, że stało się lol. Zdobądź kości graczy i zaimplementuj proste esp. @ rustlol miał ten wspaniały cytat powyżej: Daj człowiekowi rybę, a karmisz go na jeden dzień. Naucz człowieka łowić ryby, a karmisz go na całe życie. Tak, zrobiłem swoją część, teraz to zależy od ciebie, powodzenia!
Reply
Jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą w tej grze dla społeczności i nie ma dostępu do gry, mogę zaoferować klucz dostępu do gry. Mam nadzieję, że to nie jest znowu zasada. Twoje zdrowie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)