Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja strony
Cześć, Założę się, że wszyscy znacie derank.me. Stwierdziłem, że to fajny pomysł, aby stworzyć tę samą stronę dla oszustów (wiem, że uc ma wątek wzmacniający, ale myślę, że strona taka jak derankme ułatwiłaby dostęp do niej publiczności), którzy szukają legalnych graczy, by dołączyć do ich lobby ? Czy zamieściłbyś swój link lobby na takiej stronie? Czy uważasz, że warto byłoby stworzyć taką stronę
Reply
Mam wielką wątpliwość, czy to zadziała, a ja na pewno z niego nie skorzystam. Opóźnienia będą kontynuowane i będą zgłaszać użytkowników botów lub korzystać z witryny, aby mogli po prostu znaleźć gry z oszustami i uzyskać wsparcie itp. Brzmi jak łatwy sposób na zbanowanie imo. Nie ma dużej różnicy między witryną taką jak ta, a utrzymywaniem wątku wspomagającego w UC.
Reply
Myślałem o tym samym, ale gdzie można wybrać rodzaj lobby Rage
Reply
Zacytować: Napisał GlaseMods Myślałem o tym samym, ale gdzie można wybrać jaki typ lobby Rage / Legit / Semi-Rage. I to tylko dla oszustów. Nadal nie widzę sensu. Na przyszłość możesz cytować posty, aby użytkownik otrzymał odpowiedź.
Reply
Zacytować: Napisał Slayer1250 Nadal nie widzę sensu. Na przyszłość możesz cytować posty, aby użytkownik otrzymał odpowiedź. Tak, to jest bardziej kłopotliwe, aby strona była szczera. Dziękuję również za cynk.
Reply
Zacytować: Napisał GlaseMods Tak, to jest bardziej kłopotliwe, aby strona była szczera. Dziękuję również za cynk. Widziałem ten pomysł, ale po prostu nie wierzę, że to zadziała. Najprawdopodobniej dostanie więcej nienawiści niż cokolwiek innego. W każdym razie, cieszę się, że mogłem pomóc. Ciesz się swoim czasem na forach, może ktoś inny ma dobry wkład w ten pomysł.
Reply
Zacytować: Napisał Slayer1250 Mam wielką wątpliwość, czy to zadziała, a ja na pewno z niego nie skorzystam. Opóźnienia będą kontynuowane i będą zgłaszać użytkowników botów lub korzystać z witryny, aby mogli po prostu znaleźć gry z oszustami i uzyskać wsparcie itp. Brzmi jak łatwy sposób na zbanowanie imo. Nie ma dużej różnicy między witryną taką jak ta, a utrzymaniem wątku wspomagającego na UC. Ale wątek zwiększający AFK nie działa. zawsze pytam "jak naprawić piaskownice". i nikt nie odpowiada. chluby tylko.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)