Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BF4 GUIDS
Okej, więc zamierzam wypróbować nowe kody. Chodzi o to, że nie mam pojęcia, czy Origin Game Time BF4, którego zamierzam użyć, będzie miał ten sam identyfikator GUID co moja najlepsza kopia BF4. Co staram się powiedzieć, czy użyje GUID gry, której używam do regularnej gry? Czy to mnie zbanowane?
Reply
nie, ponieważ jeśli konta udostępniły identyfikator GUID, czas gry nie zadziałałby po jednym bana.
Reply
Co? To, o co chciałem zapytać, to czy zostałem zbanowany na koncie czasu gry, czy zabroniłoby to mojego głównego konta? Mam na myśli to, czy GUIDY są połączone?
Reply
żadne identyfikatory GUID nie są połączone. Jeśli użyjesz hacków na koncie czasu gry, nie otrzymasz zakazu posiadania głównego konta. to dlatego ludzie używają kont czasowych gry, więc ich główne konta nie zostaną zbanowane
Reply
Zacytować: Originally Posted by bobsagget12345 żadne identyfikatory GUID nie są połączone. Jeśli użyjesz hacków na koncie czasu gry, nie otrzymasz zakazu posiadania głównego konta. to dlatego ludzie używają kont czasowych gry, więc ich główne konta nie zostaną zbanowane Dziękuję, że uczyniłeś to znacznie wyraźniej. Zrobiłeś mi dzień od nudy do zabawy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by skrubadub Dziękuję, że uczyniłeś to znacznie wyraźniej. Zrobiłeś mi dzień od nudy do zabawy. Po prostu zwróć uwagę, mogą śledzić twoje IP robiąc sprawdzanie w tle i blokować ci każde konto powiązane z IP, jeśli grasz na furię, aby zostać zbanowanym na GameTime, niestety, nigdy nie graj z kontem lub jesteś oszust, który szaleje i robi bałagan, albo jesteś po prostu ESP Bez odrzutu ... więc jeśli zostaniesz pochwycony za pomocą hacków i pobierzesz konta używane przez ten sam adres IP, wszystkie konta zostaną wyłączone.
Reply
Zacytować: Originally Posted by bores80 Po prostu zwróć uwagę, mogą śledzić twoje IP robiąc sprawdzanie w tle i blokować ci każde konto, na które oddziałuje IP, jeśli grasz na furię, aby zostać zbanowanym na GameTime, niestety, nigdy nie graj z kontem lub jesteś oszust, który szaleje i robi bałagan, albo jesteś po prostu ESP Bez odrzutu ... więc jeśli zostaniesz pochwycony za pomocą hacków i pobierzesz konta używane przez ten sam adres IP, wszystkie konta zostaną wyłączone. Nie jestem typem odrzutu: P
Reply
Nie miałem odwetu i łatwo to robię, ostatnio jestem szalonym f ***, który sprawia, że krzyczą, że morderstwo ma wiele kont zespołu i nigdy nie wpłynęło na moją zasadę, więc idź powoli i ciężko to wszystko Gravy oh potrzebujesz dynamicznego Ip lub VPN
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)