Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmień swoje imię
Zmień swoje imię
Reply
Zacytować: Originally Posted by FuckFace32 nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wszystkie wewnętrzne, które nie miały tej funkcji przed zmianą nazwy spamu na serwerach hvh: Już, ale ta metoda wydaje mi się lepsza. Również cieszę się, że widzę jeszcze jedną osobę, która używa skanera znaków w stylu IDA
Reply
Niezły, thx!
Reply
Zacytować: Originally Posted by FuckFace32 Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wszystkie wewnętrzne, które nie miały tej funkcji przed zmianą nazwy spamu na serwerach hvh: Miły wkład rep. Teraz będę musiał wyciszyć więcej ludzi.
Reply
Dzięki m9 <3
Reply
porzuć sigs null wywołania zwrotne
Reply
Zacytować: Napisał Novela Już, ale ta metoda wydaje mi się lepsza. Również cieszę się, że widzę jeszcze jedną osobę, która używa skanera znaków w stylu IDA Jest o wiele bardziej opłacalne, ponieważ C 11 jest obsługiwany przez większość kompilatorów (z wyjątkiem gcc, który ma go tylko w gałęzi eksperymentalnej), więc możesz zrobić preprocessing ciągu w czasie kompilacji, aby uczynić go równie szybkim, jeśli nie szybszym, niż standardowy podpis zamaskowany.
Reply
Zacytować: Originally Posted by kila58 porzuć sigs null wywołania zwrotne Ciesz się z awarii.
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie Elementalcreeds Ciesz się z awarii. Działa dobrze idk, o co ci chodzi
Reply
Zacytować: Originally Posted by encoree1337 czy możesz mi powiedzieć, co to jest index sendnetmsg? Nie mam tego w moim sdk w klasie ineteluxinfo lol 42 (0) zapal go. Nie testowałem tego po ostatniej aktualizacji, ale powinno to być 42.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)