Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Żądanie
Grałem w żywych kulach z kosmosu: Uncharted i zastanawiałem się, czy można zhakować grę? Jak zmienić ilość zasobów na twojej planecie? Itp? Gdyby to było możliwe, ktoś by się włamał
Reply
Nie jestem zbytnio poinformowany o tej grze, ale czy nie jest to gra oparta na przeglądarce? Jeśli tak, możesz dać Cheat Engine spróbować, ale nie powinno być więcej, co możesz łatwo zrobić.
Reply
Cóż, jest to właściwie na Androida i iPhone'a, więc zastanawiałem się, czy to uniemożliwi korzystanie z silnika do cheatowania. Widząc, że każda planeta ma swój odrębny zasób, myślę, że hackowanie byłoby bardzo trudne
Reply
Jeśli jest to aplikacja na Androida, jak sugerujesz, a nie tylko gra internetowa, pobierz aplikację GameCIH na Androida. To przyzwoity skaner pamięci
Reply
Och, już to mam. Użyłem go, by zhakować Inotię 4 i dać sobie nieskończenie wszystko, D Ale wygląda na to, że byłoby znacznie trudniej. Głównie ze względu na to, że każda planeta ma własną ilość zasobów ... Przez wieki potrzebowałabym dowiedzieć się, który z milionów liczb odpowiada planecie, którą chcę. A następna gra też byłaby bezużyteczna. Sugeruję, abyś wypróbował grę, która jest naprawdę interesująca. Ceny przesyłek rosną w zależności od tego, ile zbudowano tego statku. Najtańszy statek wzrósł ze swojego odpowiednika na poziomie 4, kosztując około 100 do bycia super kosztownym i kosztował 500. Zastanawiam się, czy oszustwo mogłoby tak się stać ... Byłoby ciekawie wypróbować ... Chyba ściągnę oszust i spróbuj go edytować. Nienawidzę dotykowych klawiatur.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)