Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Need for Speed World
ktoś gra? darmowa gra online, pozwala robić wyścigi? : $
Reply
Kiedyś, ale kiedy powiedzieli, że zamierzają dodać personalizację, przestałem grać, aż do dodania. Wypadki samochodowe podobne do starych gier wyścigowych z lat 90., takich jak Al Unsar JR i inne.
Reply
Widziałem kilka filmów, wygląda na gównianą,
Reply
Grałem w grę przez 2 tygodnie, osiągnąłem poziom 25 i ostatnio nie grałem zbyt wiele.
Reply
W pewnym sensie gram ... myślałem o tym
Reply
Robię trackmania legit, jeśli ktoś jest zainteresowany
Reply
to wszystko o tym nowym błocie 2 lub przynajmniej o potrzebie prędkości: zmiana
Reply
Nie mogę się doczekać, aż nowa gra NFS zostanie wydana, myślę, że nadejdzie w tym miesiącu;
Reply
wygląda na to, że spróbuję ponownie NFS Aktualności - Need for Speed World
Reply
Próbowałem wczoraj NFS World i ogólnie jest to fajna gra, awansowałem na poziom 11 i staram się zdobyć pieniądze na zakup nowego samochodu. Kiedy zaczynasz, jest to trochę nudne, ponieważ masz tylko kiepski wolny samochód i nie możesz nic z tym zrobić. Musisz zdać sobie sprawę, że musisz grać dalej, aby robić postępy i robić lepsze rzeczy (to brzmi banalnie, ale zrozumienie tej koncepcji zajęło mi trochę czasu). Niestety wygląda na to, że niewielu ludzi gra, co jest trochę dziwne, ponieważ doszedłem do wniosku, że wszyscy pokochają grę typu multiplayer, a gra będzie bardzo zatłoczona. Tylko kilka osób rozmawiało na czacie w odstępach jednej wiadomości co 1-5 minut, z wyjątkiem sytuacji, gdy były spamboty. Zauważyłem, że istnieją kanały czatu, więc może nie rozumiem, jak działa system i mogą istnieć ludzie podzieleni na wiele światów. Ogólnie rzecz biorąc, gra wygląda na to, że jest to nadchodząca gra, która spodoba się wielu osobom. Gra także wielokrotnie padała losowo podczas wyścigów, ale wydaje się, że raczej rozwijają łatki do gry, raczej szybko, próbując ją naprawić i dodać więcej funkcji.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)