Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anarchia online
Czy ktoś wie, jak stworzyć prywatny serwer anarchii online? czy jest to możliwe? Ta gra jest stara, więc co.
Reply
Pamiętam, że grałem przez długi czas w dzień, to była dobra gra, ale nigdy nie słyszałem wiele o prywatnych
Reply
szukałem w google na dobrych 30 stronach i nie znalazłem nic na ten temat. dziękuję za poświęcenie czasu na spojrzenie btw odkąd straciłem moje płyty (szukałem przez kilka godzin każdego dnia w zeszłym tygodniu) widziałem reklamę, w której można uzyskać 14-dniowy bezpłatny okres próbny pełnej wersji gry. gdybym mógł utworzyć prywatny serwer lub połączyć się z nim za pomocą tego d
Reply
Kiedy grałem w AO, znalazłem jednego cheata i nie było to nawet stworzone dla AO bezpośrednio nazywa się "Speed-Hack" i wydaje się działać tylko na Win9x, przyspiesza wszystko na komputerze, od animacji GIF do gier, a Anarchy-Online jest w pełni do tego przystosowana. Próbowałem wersji xp programu, ale nie działało to również, głównie było opóźnione. Właśnie znalazłem gdzie pobrać wersję 98 i XP http:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)