Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Everquest 2?
Ktoś już to wypróbował? fantastyczna gra, nie mogę się doczekać, aby ją zaatakować.       -Mech-
Reply
jedyną złą rzeczą w przypadku hacków dla Sony są ich bardzo szybkie przechwytywanie, a także zwykłe banowanie konta / rachunków, w które się zaangażowałem, które miałem 2 zagubione, nie podobały mi się, gdy miałem 5 kont w tym czasie, a 2 nie były używane
Reply
O, ale jak cię złapią? PB? lol
Reply
Zacytować: Napisał Moss O, ale jak cię złapią? PB? lol Jak eq wszystko, co robisz, jest oznaczone, wszelkie niejasności, nawet anomalie (kompletne wpadek, błędy) zostają oznaczone, otrzymujesz oznaczenie, że mocny, szalejący gm cię zablokuje lub natychmiast przełączy Cię w kolejkę wsparcia, aby znaleźć możliwy powód (kaszlesz oszukać) dla problemu Uwierz mi, że eq to dziwka, eq 2 to po prostu znacznie ładniejsza suka :
Reply
Naprawdę nie możesz zhakować MMORPG ... Easly. A ponieważ takie hacki, które powstają, są bardzo rzadko produkowane. Przepraszam kolego.
Reply
Coś, co śmierdzi ... dużo
Reply
choć wciąż jest to nowe wydanie, wciąż trzeba naprawić kilka exploitów !! jak przedmioty wielordzeniowe do 1 rzemiosła, zamrożonego hp i własności domu. ostatnia znana jest przyzwoitej ilości ludzi, właśnie gdy ur należy się uiścić, wpłacić wszystkie pieniądze do banku i pójść popłacać za utrzymanie i za to płaci
Reply
Ktoś dał mi rachunek ... Chcę spróbować ... Proszę... = P
Reply
Czy ktoś wie, jak gotówka jest gotówkowa? im średnio około 1 złota na 2 dni, i mam 17 lvl SK, a lvling jest tak wolno żadnych wskazówek
Reply
Nie mam żadnych porad ani exploitów, nawet z makrami (dla handlarzy) jest żałośnie powolny Mówię o wózku inwalidzkim kaleką próbującym pływać wolno.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)