Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Request] Wykonywanie kodu oszukiwać?
cześć ludzie,   Wiem, że gra jest martwa i bardzo stara, ale i tak wciąż jest fajnie grać. Chcę poprosić o włamanie maphack / generell do gry wieloosobowej.     Mój problem polega na tym, że gdy zmieniam wartość, otrzymuję błąd braku synchronizacji w trybie dla wielu graczy. Jak mogę wyłączyć tę funkcję synchronizacji jako hosta. czy to jest nawet możliwe, czy mogę po prostu przeczytać Pamięć, ale nie pisać do niej?         Czy możesz dać mi poradnik jak zrobić mappack? Nie mogę znaleźć samouczka generell, ponieważ wszystko, co znajduję, to konkretne ...   Również tutorial o zewnętrznym wykonywaniu kodu oszukującego byłby fajny, ponieważ może tu działa. W Singleplayer możesz wpisać kod na czacie, aby odsłonić mapę. Czy mogę odwrócić tę funkcję do pracy w trybie multiplayer?     http://www11.pic-upload.de/21.07.15/83uf6vx5174o.png   dowiedziałem się, że jeśli zmienię odsłonięcie mapy:   KASOWANE: 10010D6A - >> +1 10002E42 - >> jak timer + 1007DA8D - >> +1 1007E79D - >> nietknięty   NOT TICKED: 10010D6A - >> nietknięty 10002E42 - >> jak timer + 1007DA8D - >> nietknięty 1007E79D - >> +1   co mam teraz zrobić z tymi informacjami?     PS: mój angielski nie jest najlepszy. Nie oceniaj ^ ^
Reply
może to trudny sposób ... dowiedziałem się, czy szukam ciąg ".." w trybie jednoosobowym jako polecenie oszukiwania dowiedziałem się więcej na temat tego, do którego uzyskuje dostęp ten adres ale jak wysłać tę akcję zewnętrznie?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)