Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SAMP Rcon Cracker
[INFORMACJA] 1. Uruchom ConsoleApplication3 jako administrator 2. Konsola powinna pojawić się. 3. Wpisz adres IP serwera po tym, jak Hit Enter! 4. Po napisaniu adresu IP i trafieniu wpisz wpisz w port i naciśnij enter. 5. Po tych wszystkich rzeczach możesz poczekać około 8 godzin, aż rcon zostanie złamany. Przepraszam Bro's! Tak 8 godzin, nie jest łatwo złamać Rcon i nie jest łatwo złamać Rcon, gdy jest to coś takiego jak KA (DSFU $ * IJmARSDPFj as9erV @ Q $ OJgwafsd That .. Więc   Tak, wiem, że w folderze znajduje się plik Setup, ale nie wiem, jak go usunąć. Mam na myśli, że robię, ale cracker nie chce bez niego pracować. lol     [VIRUSSCAN] Moderator możesz również wkleić skanowanie antywirusowe do mojego posta?       [WIĘCEJ INFORMACJI!] Zrobiłem to w visualowym studio C # im niezbyt dobrze w tym, miałem problemy z kompilacją i nadal mam. Więc jeśli ktoś mi pomoże, będę naprawdę zadowolony     [WRESZCIE POBIERZ!]   NIEPOWTARZALNE - Gry wieloosobowe i kody do gier - Samp Cracker V0.1   I proszę, jeśli będziesz miał problemy z otwarciem, to z powodu mojej umiejętności kompilacji SHI * <3     NIE KOPIUJ MÓJ POST NA INNYCH FORMACH RÓWNIEŻ NIE KOPIUJ MÓJ CRACKERA NA INNE FORMY!     Jeśli ktoś się zastanawia, czym jest samp, to San Andreas MultiPlayer GTA San Andreas Również RCON to hasło do logowania dla administratora, które myślę, że polecenie jest
Reply
Zacytować: Napisał MeowskiMeow Tak, wiem, że w folderze znajduje się plik Setup, ale nie wiem, jak go usunąć. Mam na myśli, że robię, ale cracker nie chce bez niego pracować. lol Nie zaakceptuje go, ponieważ plik łączy się z Internetem i próbuje pobrać jizz. Zamknięte.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)