Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uzyskać wysoką pozycję i lvl Vampire Guide
Alakas's Guide To Traing silny wampir w ciągu 2 dni (lub więcej) ok, więc to nie może być najlepszy mój pierwszy przewodnik, ale nie daj mu szansę   Potrzebne rzeczy: Speedhack Wpe Wampir o wadze 0 Zabójca nadrzędny   1. Nie rób! reapeat Do not! party any1 podczas robienia tego straci exp   2. zabierz swojego pogromcę i wampira na mapę (zrobiłem to w drogach wodnych)   3. Otwórz wpe i celuj w swojego wampira   4. Nagraj siebie, uderzając swojego zabójcę, nie używając umiejętności i dodaj do listy około 10 razy, a następnie ustaw id listy wysyłkowej   5. naciśnij przycisk odtwarzania i obserwuj pozycję w rankingu szybciej niż możesz sobie wyobrazić   6. Za pierwszym razem powinieneś uzyskać około 5-6 rang   7. twój pogromca jest zobowiązany do odrodzenia się (chyba, że nie odradzasz się hack, nie pytaj mnie o to, ja tego nie mam) Będziesz musiał zabrać swojego zabójcę z powrotem   8. Reapeat, do którego masz 50 rang, powinien mieć około 75-80 lvl   Aby uzyskać pomoc w znalezieniu wpe w polu Orphidans, należy podać wystarczającą ilość instrukcji, aby pomóc 1   do pobrania dla speed hack i wpe przejdź do Kerrebrys Thread (dla speed hack pobierz updater i darkeden.exe i dla wpe get slayerhack pack   Mam nadzieję, że ten koleś pomógł _____________________     Alakas   -------------------------------------------   Z Kerrebrys, wskazówki od Dewmata:   "Możesz awansować wampira bez poziomowania.   Oto jak.   2 Zabójcy są potrzebni co najmniej jednego mistrza lub wysokiej rangi slayer.   1. Zdobądź Zabójcę, aby zarezerwować wyższego rangę lub mistrza, który planujesz zabić swoim wampirem.   2.Zostaw swojego Zabójcę, który zabija głównego lub wysoko postawionego zabójcę PRZED jego dotykania z wampirem.   3. Po tym, jak twój rezzer zabije głównego zabójcę i ponownie go osądzi, a następnie uderz zabójcę na śmierć z twoją wampirem (TYLKO cios, by go zabić NIE DO Ssania krwi)   Dopóki nie użyjesz umiejętności na zabójcy, zabijasz i robisz DOKŁADNIE, ponieważ powiedziałem, że możesz awansować swojego wampira i pozostać lvl 1.   Korzystając z tej metody, otrzymałem 2 wampiry na poziomie 1 na graf za około 2 godziny. "
Reply
~ Wydaje się przydatne ... Przyklejony ~
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)