Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań, nie bądź osłem.
Ok, po pierwsze potrzebuję nowej gry LOL grałem na żywo RO i CS teraz i jestem chory z RO i nie mogę tego dłużej znieść. Więc jeśli masz dobry URL, proszę o URL.   Po drugie, ostatnio grałem w Pristontales, powiedziano mi, że jest kilka naprawdę fajnych hacków do tej gry. Nie chcę tego teraz zhakować, ale jeśli nadal mnie to denerwuje, to po prostu sprawię, że będzie fajnie. Wiem, że niektóre były w sekcji pobierania tutaj na UC, ale jak wszyscy wiemy, że teraz i od tego, co czytam, są nieaktualne.   I na koniec, czy w dzisiejszych czasach są jakieś hacki WORKINGOWE dla Gunbound? Jeśli tak jak co? Chcę pieniędzy lol Chcę fajnego awatara, ale potem znowu mogę się mniej przejmować i nie gram GB.   Wiem, że wygląda to jak kolejny wpis dla początkujących, taki jak "OmGz Potrzebuję hax do gier z tesami!" 11onehundredeleven "Ale tak naprawdę to nie jest. Również wiem, że oczekuję, że ktoś powie "Google to". A tobie, co mówię, napisz do nas samouczek do korzystania z google w ten sposób TAK WIELE Z MYŚLĄ MÓWISZ heh mam na myśli poważnie, pomyśl, ilu nowych ludzi będzie czerpać korzyści z aktorstwa. szukać w Google dla włamywacza NA SWOIM WŁASNYM!   Wiem, że to było długie, ale eh, było dużo, muszę powiedzieć, że minęło trochę czasu od ostatniej publikacji. I jak zwykle, dziękuję za jakiekolwiek
Reply
Zobaczmy, czy mogę to wyjaśnić. 1) Zamierzam poszukać nowego MMORPG, grałem na darmowych serwerach EQ, aby grać w Pristontales i trochę go nudzić, więc zastanawiałem się, czy ktoś ma jakieś inne sugestie dotyczące gry. (Beta lub nie zapisałem się na WoW przez długi czas temu i właśnie zapisałem się na ... Sigh, The Matrix online) 2) Szukałem hackowania na opowieści priston, powiedziano mi, że hacki, które są na to, to AMAIZING, tak jak można robić naprawdę fajne rzeczy. 3) Przedmiot związany z bronią. Ssijam z pistoletów i jako taki jestem coraz lepszy. I jak mottem dla UC jest "Przekształcenie n00b na 1337 gracza od ..." Cóż, wana ma 1337 r., Tak jak wszystkie inne osoby na tym UC. Tj .: WIELKI awatar, który sprawia, że nawet GM płacze. heh To jest właśnie to, jeśli nadal mylące po prostu repost np..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)