Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podobne wątki
#11
Zacytować: Napisał pierwotnie: grandteror Jeśli nie masz cholernej wiedzy o tym, co mówię, trzymaj się z dala od tego wątku. Nie musisz odpowiadać dokładnie za każdym razem na everythread, że ludzie proszą o pomoc w sprawie faceit. Nie wiesz, jak działa śledzenie twarzy. Kiedyś oszukiwałeś, nie możesz tego obejść. Faceit używa odcisku palca płótna i innych materiałów do śledzenia HTML 5. Nie jest łatwo ominąć go przez VPN lub zmieniając IP. jeśli myślisz, że zmyślasz to wszystko. Idź do debugowania przez siebie. Ktoś, kogo znam, robi to cały czas. Użyj niestandardowego agenta przeglądarki i użyj sieci telefonu, aby uzyskać dostęp do ich witryny. Użyj połączenia VPN, aby połączyć się z serwerem. Działa idealnie dla niego.
Reply
#12
Zacytować: Napisał ChrisHD "Zostałem zbanowany, gdy nie byłem oszustem" A jednak publikujesz na stronie oszukuje? Kolejny powód, by mu uwierzyć. Dlaczego miałby kłamać o zdradzie na forum oszukiwania? I prawdopodobnie złapano go za unikanie banów.
Reply
#13
Zacytować: Napisał MarkHC Kolejny powód, by mu uwierzyć. Dlaczego miałby kłamać o zdradzie na forum oszukiwania? I prawdopodobnie złapano go za unikanie banów. o tym właśnie mówię. i nie jest fajnie grać cs z vpn u know:
Reply
#14
Zacytować: Napisał pierwotnie: grandteror o tym właśnie mówię. i nie jest fajnie grać cs z vpn u know: / Dlaczego nie? Gram też z VPN, a mój ping jest świetny. Zawsze 26-31 w MM, bez 20-30.
Reply
#15
Zacytować: Napisał początkowo ReactiioN Dlaczego nie? Gram też z VPN, a mój ping jest świetny. Zawsze 26-31 w MM, bez 20-30. Z prywatnym statycznym adresem IP ?. Słyszałem, że ludzie zostali zbanowani za korzystanie z publicznego VPN ze wspólnym adresem IP, ponieważ niektórzy są na czarnej liście z FaceIT
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by f4t4n Z prywatnym statycznym adresem IP ?. Słyszałem, że ludzie zostali zbanowani za korzystanie z publicznego VPN ze wspólnym adresem IP, ponieważ niektórzy są na czarnej liście z FaceIT Chyba tak, skoro większość publicznych VPN ma znacznie wyższy ping.
Reply
#17
Zacytować: Napisał pierwotnie mielman Chyba tak, skoro większość publicznych VPN ma znacznie wyższy ping. Tak właśnie myślałem.
Reply
#18
Zacytować: Napisał pierwotnie mielman Chyba tak, skoro większość publicznych VPN ma znacznie wyższy ping. Dlaczego, na Boga, powinienem używać darmowej sieci VPN?
Reply
#19
Zacytować: Napisał początkowo ReactiioN Dlaczego, na Boga, powinienem używać darmowej sieci VPN? Gdzie widzisz, że powinieneś używać darmowej sieci VPN? W mniejszym lub większym stopniu potwierdzałem, że tego nie zrobiłeś.
Reply
#20
Zacytować: Napisał początkowo ReactiioN Dlaczego, na Boga, powinienem używać darmowej sieci VPN? Ponieważ najlepsze rzeczy w życiu to freeeeeeee. Tak czy inaczej, tańczyłem na temat zakazów na FaceIT, sugerując, że sugerowałem @ cra0, z wyjątkiem tego, że nie korzystałem z mojego telefonu. Tak czy inaczej, to działa dobrze dla mnie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)