Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewykonywalny skrypt MS Word Style
Dosłownie pomyślałem o nowym i innowacyjnym pomyśle, który mógłby być przydatny. Nie powinienem chyba mówić wszystkim, żebym mógł stworzyć oryginalny pomysł i normalnie oszukiwać z tą koncepcją i (do diabła nawet wklejać) dostać 10 trylionów powtórzeń, ale pomyślałem, że fajnie byłoby powiedzieć wszystkim, żeby jakieś fajne rzeczy wyjdź na nieznane kody.     Jeśli ta metoda była wcześniej rozważana lub nie działa z jakiegoś konkretnego powodu, będzie to niezręczne, nie starając się wyjść z siebie     Teraz zaczynałem od mojej koncepcji. Pozwól mi wyjaśnić ... Słowo Microsoft ma funkcję, w której można nagrywać makra i tworzyć szybkie skrypty, aby uzyskać większą wydajność. Teraz, poprzez dalszą inspekcję, stwierdziłem, że możesz dać tym skryptom pełną zgodę komputera na ustawienia Microsoft Word, pozwalając im na uruchamianie poza programem itp.     https:
Reply
Antychats nie będzie blokował MS Worda, tak. Ale będą cię blokować za twoją otwartą klamkę na csgo (lub lepiej: zablokują twój uchwyt głównie za pomocą ObRegisterCallbacks)
Reply
Zacytować: Napisał początkowo ReactiioN Antychats nie będzie blokował MS Worda, tak. Ale będą cię blokować za twoją otwartą klamkę na csgo (lub lepiej: zablokują twój uchwyt głównie za pomocą ObRegisterCallbacks) Tak, zdaję sobie z tego sprawę, mówię, że możesz napisać z tego skryptu, bardzo łatwo, bez zakazywania ci. Mówię w zasadzie naśladować bzdury AHK z tego skryptu AGK, który ma oparty na mini mapie triggerbot aimbota, a także wiele innych intensywnych funkcji, wykorzystujących detekcję kolorów pikseli.
Reply
Podoba mi się twój pomysł. Nie jestem zaznajomiony z VB, ale jestem całkiem pewny, że jeśli ludzie mają kodowane pamięci, czytając kody, to prawdopodobnie jest to szybsze i bardziej wydajne niż AHK. Mogę przyjrzeć się nauce VB i zrobieniu radarowego celbota, który pierwotnie zrobiłem w AHK dla lolza, ale myślę, że oba te sposoby byłyby zawsze niewykryte, ponieważ nie dotykają pamięci CSGO. Alternatywnie jestem zainteresowany tym, co by się stało, gdybyś zrobił więcej niż czytanie pikseli, takich jak czytanie pamięci. Jeśli to jakoś zostanie wykryte, czy podpis Microsoftu zostanie umieszczony na czarnej liście przez VAC, a następnie nagle zostanie zbanowany VAC za otwarcie Microsoft Word przy pomocy CSGO? Nie wiem zbyt wiele na temat VAC, ale myślę, że byłoby to zabawne, gdyby tak się stało.
Reply
Szukałem tego przez prawie tydzień, ale nie było to dla mnie obowiązkowe. język, który nie jest popularny i robić coś innego ale tak jest ~ Ale będą cię banować za twój otwarty uchwyt do csgo ~ więc zrobisz makra ahk, które nie odczytują pamięci, ale w słowie? no cóż, co uciąć, jeśli możesz zrobić to samo w ahk i jeśli sam napiszesz to bezpiecznie także, jeśli chcesz makro dla battleeye, i to jest jedyny powód, aby spróbować, aby stać się bezpieczniejszym po prostu pobierz makro a4tech i umieść makra amc na broń wewnątrz ... to jedyny nie do pobicia sposób. Korzystam z bankomatów makro silnika legitishpers .. nie lubię ich, ale, co mam teraz, przynajmniej mogę użyć mojej lepszej myszy. oni szukają rozwiązania, aby naprawić zakazy przeciwko pugbowi. Słyszałem gdzieś jego powiązany ".hml", nie wiem tego właściwie. GDYBY. mógłbyś lub ktokolwiek mógłby mi powiedzieć, jak tylko RPM w niewykrytym i ŁATWYM (NIE MAM UMIEJĘTNOŚCI DLA BYPASSÓW) w ring0 ac`s ... byłbym najszczęśliwszą osobą na całym forum
Reply
Zacytować: Napisał początkowo ReactiioN Antychats nie będzie blokował MS Worda, tak. Ale będą cię blokować za twoją otwartą klamkę na csgo (lub lepiej: zablokują twój uchwyt głównie za pomocą ObRegisterCallbacks) 1 lub minifiltry lub PsSetLoadImageNotifyRoutine
Reply
Możesz "Myślę, że" używać makroefektów
Reply
Masz na myśli coś dokładnie takiego, prawda? BetterThanAyyware - makaron nowej generacji Excel
Reply
Zacytować: Originally Posted by thizito Jak wiarygodne są te skrypty przy użyciu niskich wartości snu. W ogóle by się nie sprawdziło. Ponieważ program Excel wykonuje interpreter VBA w głównym wątku, kończy się blokowaniem normalnego przepływu programu za pomocą wywołań synchronicznych. Możesz użyć wątków roboczych VBScript, aby uniknąć tego problemu, ale wtedy tracisz wszystkie "korzyści bezpieczeństwa", które pochodzą z korzystania z programu Excel w pierwszej kolejności.
Reply
więc lepiej po prostu zrób wersję c amc? nigdy wcześniej nie widziałem
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)