Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zbudować "Executor skryptów"
Jak zbudować "Executor skryptów"
Reply
Fantastyczne wydanie! Pomoże mi WIELE! rozpustnik
Reply
Teraz nie ma potrzeby, by płozy kupowały swoje hacki i sprawiały, że inne płozy wyglądałyby dobrze!
Reply
jak do cholery używasz tego gówna, jeśli twoja wypuszczająca co jakiś czas robisz tutorial to przecież jest publiczne forum, a nie wszyscy wiedzą o czym ty kurwa mówisz
Reply
Zacytować: Originally Posted by liridonx92 jak do cholery używasz tego gówna, jeśli twoja wypuszczająca co jakiś czas robisz tutorial to przecież jest publiczne forum, a nie wszyscy wiedzą o czym ty kurwa mówisz Mam nadzieję, że to sarkazm. Jest tak wiele informacji na stronach internetowych ArmA (które łączył), a zwłaszcza na tym forum. Odzyskaj kilka stron, a zobaczysz niesamowite informacje. Nikt nie będzie cię karmił łyżeczką, informacja jest tam. Szukaj tego, znajdziesz to. Wszyscy inni zaczęli od niczego i nauczyli się tego, co wiedzą. Nie bądź leniwy, a wkrótce będziesz w stanie odciąć się i zrobić wszystko, co chcesz. Jest to temat od średnio zaawansowanego do zaawansowanego i wymaga przynajmniej odrobiny wiedzy o silniku ArmA, a informacja ta jest tak swobodnie dostępna, jeśli Ty. EDYCJA: Plus, jeśli używasz jego SDK, to jest dosłownie kopia-makaron gotowy ... To nie będzie łatwiejsze niż to, obawiam się.
Reply
Zacytować: Originally Posted by liridonx92 jak do cholery używasz tego gówna, jeśli twoja wypuszczająca co jakiś czas robisz tutorial to przecież jest publiczne forum, a nie wszyscy wiedzą o czym ty kurwa mówisz Stary, czy ty nawet czytałeś post? Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w środku. Szanuj!
Reply
Zacytować: Originally Posted by liridonx92 Yah i całe to gówno też nie ma tutoriala, jak to jest, kurwa, kodować w 1 godzinę tego bzdura, żeby to miało sens w 1 godzinę, jak i nie chcę nawet kurwa ryzykować bieganiem hacków, które prawdopodobnie będą pół dupą i może nie zostaniesz zbanowany z battleye i stracisz 60 $ za trochę popieprzonych informacji, które czytam gdzieś na forum. Jezu, miej grzeczność ludziom, którzy nawet ryzykują to gówno, nie wiedząc, że BE może się zmienić i dokonać aktualizacji w ciągu 1 godziny, a wszyscy są wyruchani, tak poważnie, nie dawajcie mi tego całego łyżeczkowanego bsa, ponieważ głosiliście, ale nawet nie mieliście żadnego sensu poza tym, że cieszę się, że sam nauczyłeś się tego całego gówna, Gówno prawda. Całkowicie lekceważący. Gdybyś miał nawet 1
Reply
Zacytować: Wysłany przez disabilitor pierwotnie nie jest to coś, co ludzie spędzają 10 minut dziennie i mają niesamowite hacki. Dokładnie, spędziłem 2-4 godziny na dobę po północy, pracując nad projektami takimi jak CSGO, i zajęło mi prawie 2 miesiące, aby zrobić postępy i uwolnić je. @ liridonx92 Musisz także zrozumieć, że kiedy mówimy, że nie będziemy używać łyżki, mamy na myśli, że jeśli naprawdę chcesz się tego nauczyć, to w pewnym momencie możesz to zrobić bardzo dobrze i swobodnie, Trzeba wziąć CZAS, aby nauczyć się kroków na raz. Osobiście zacząłem tutaj w UC w 2009 roku i mogę powiedzieć, że nauczyłem się prawie wszystkiego. A nawet dzisiaj jest jeszcze gówno, o czym nie wiem, ale ucz się, kiedy POSZUKIWAM. Jeśli nie chcesz się uczyć, to UC nie jest dla ciebie
Reply
Zacytować: Originally Posted by liridonx92 jak do cholery używasz tego gówna, jeśli twoja wypuszczająca co jakiś czas robisz tutorial to przecież jest publiczne forum, a nie wszyscy wiedzą o czym ty kurwa mówisz Po pierwsze, zmień ton swoich uwag. Przynajmniej jest brzydka. Po drugie, sama nazwa projektu odzwierciedla jego cel - "Zestaw programistyczny", a nie gotowy program. Czytasz opis? Mówi: "Ten pakiet zawiera" Zestaw programistyczny ArmA Software Development ", niewielką kolekcję klas pomocniczych do pisania kodu C na PC" ArmA 3 "". Jego celem jest nadanie "podstawowego" popychania tym, którzy chcą stworzyć swój hack (oops, przepraszam, miałem na myśli "ich narzędzie administratora"). Ten kod, krótkie przykłady użycia i wyświetlenia wyniku, powinien zawierać następujące informacje: święte gówno, fajnie! Mam chęć i mam podstawowy kod - i muszę to zrozumieć, a potem stworzę własny fajny hack! Po trzecie, każda praca, nawet najbardziej nieistotna, ma prawo do szacunku. Przeczytaj to -> WIKI: Zestaw programistyczny i to -> WIKI: Interfejs programowania aplikacji. PS: Podejrzewam, że to prowokator ...
Reply
64com .... proszę zignorować trolle. Obsługa zdarzeń będzie również świetna dla trybu godmode. Fantastyczny dodatek!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)