Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Menu przewijania Joseakarockiego
Oto moje prywatne menu przewijania, które stworzyłem i używam od kilku miesięcy. Na razie nic nie powinno być załatane. Niektóre skrypty, które znalazłem i zmieniłem wiele zmiennych, to także 1 lub 2 pliki sqf, które jeszcze nie zostały zakończone.         = Funkcje = 1 krok kompilacji Usuń wszystkie pojazdy Usuń wszystkie obiekty Ulecz wszystko Dajcie i gubcie ludzkość Niewidzialny Esp odblokować drzwi Podaj klucze i kody Daj monety Bez trawy (Pomaga, jeśli dużo lagujesz) Boski pojazd Boży gracz Spawn wszystkie przedmioty Tarcza zombie Ustaw dzień i noc i wiele, wiele więcej         WYKRYTE WYKORZYSTANIE NA WŁASNE RYZYKO       Virustotal: https:
Reply
joseakarocky, naprawdę fajna robota, chcę zobaczyć twoją pracę.
Reply
Dziękuję, Wkrótce.
Reply
mam nadzieję, że to nie zostanie usunięte haha
Reply
Dlaczego nie mogę pobrać? potrzebuję tego
Reply
Stworzyłem pudełko (infistar nie widzę tego pola), pudełko oparte na cfgweapons i cfgmagazines (wszystkie magazyny i bronie z konfiguracji), które biorę program do zrzucania nazw klasowych lub jakiejkolwiek funkcji, aby wziąć całą broń, nazwy magazynów z czasopism. Czy masz coś takiego jak mówię? P.s: Jestem rosyjski i moja angielska edukacja jest naprawdę zła, przepraszam za pytania.
Reply
Raziel, jak możesz pobrać hack?
Reply
deathstorm 69, tworzę własne skrypty - nie ściągam (jeszcze) tego menu przewijania, tylko proszę go o pomoc.
Reply
Problemy z moim executorem skryptu są rozwiązywane z jednym z moderatorów. Nie wiem, dlaczego myślała, że jestem copypastą. Mam zamiar ponownie załadować go ponownie i usunąć "niepotrzebne" pliki i mam nadzieję, że nic go nie złamie.
Reply
okey, co będzie z twoim menu przewijania?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)