Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CryBot! [Praca dla wszystkich wersji warface]
CryBot to hack zaprojektowany dla warface i działa ze wszystkimi wersjami warface.   ma obecnie 5 funkcji:   Aimbot ESP bez odrzutu nierozprzestrzenianie Pokaż fps   Jak używać: 1- otwórz crybot 2- otwarty launcher warface 3- czekać, aż crybot zostanie dołączony do launchera 4- Rozpocznij wojnę   uwaga: nie zamykaj crybota, nawet jeśli zaczyna się warface, i nie włączaj skryptów dopóki nie otworzy się warface     kredyty: wszystkie kredyty tego hacka trafiają do sh0z   pobierz: http:
Reply
thx mate dla akcji, a teraz mamy dwie opcje: 1 - plik został usunięty lub 2 - 2 tygodnie na czekanie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by unuvali thx mate dla akcji, a teraz mamy dwie opcje: 1 - plik został usunięty lub 2 - 2 tygodnie na czekanie. mam nadzieję, że szybko się pochwalą
Reply
thx człowiek
Reply
Zacytować: Napisał SneakyAdolf ... działa ze wszystkimi wersjami warface ... Wyczuwam coś...
Reply
Zacytować: Originally Posted by SandyWF Wyczuwam coś... Pułapka?
Reply
Zacytować: Originally Posted by SandyWF Wyczuwam coś... lmao oczekiwałem czegoś takiego Choć brzmi to podejrzanie, facet, który to stworzył, wie, co robi.
Reply
Zacytować: CryBot (2,71 MB) Czuję to jeszcze bardziej ... Moje wąsy są mrowienie ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by SandyWF Czuję to jeszcze bardziej ... Moje wąsy są mrowienie ... Próbujesz ukraść niektóre konta Warface? lol, myślę, że mody mogą znaleźć coś takiego podczas testowania pliku, prawda? Dostałem crybota z innego źródła, Chrome zablokował plik lol
Reply
Nie wiem, czy to nawet oryginał (nie pobrany) jednak tak, istnieje "CryBot", który najwyraźniej jest "motorem" uniwersalnym do oszukiwania w Warface, nie wiem jak to działa, tylko wiedz, że to Właściciel jest świetnym programistą (sh0z)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)