Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warface NA
#1
Warface NA
Reply
#2
Zacytować: Napisał Dark1027 Warface NA / EU Dump 1.14500.94.36800 (30.03.2017) Tylko dla programistów! Poniższe binarki są przeznaczone tylko dla programistów hackowania Warface. Te pliki binarne mają kluczowe znaczenie przy dokonywaniu hackowania, analizując je i to w celach odwracania. ~ SandyWF Pobierz: https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=19497 Czy to właśnie otwieramy w naszym IDA?
Reply
#3
tak...
Reply
#4
Widzę minimum 1 haker w każdym meczu sprawia, że chce mi się płakać. Tracę każdy mecz:
Reply
#5
TY TYLKO DO 404'D Strona, której szukasz, nie istnieje. Przepraszam nie działa link
Reply
#6
Zacytować: Napisał DarkSide12 TY TYLKO DO 404'D Strona, której szukasz, nie istnieje. Przepraszam nie działa link należy teraz naprawić Zacytować: Napisał Raihan11 Widzę minimum 1 hakera w jednym pojedynku z Evry, który sprawia, że chcę płakać. Im tracić evry meczu: /. Ktoś, proszę, zaktualizuj hack lub skorzystaj z pełnego samouczka wideo użyj tego pliku w samouczku Sandys i powinieneś być w stanie stworzyć coś fajnego
Reply
#7
Zacytować: Napisał Dark1027 należy teraz naprawić użyj tego pliku w samouczku Sandys i powinieneś być w stanie stworzyć coś fajnego Jak on może stworzyć hack jeśli nawet nie zna podstawowego c, proszę mi powiedzieć ...
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by Bassdrop2221 Jak on może stworzyć hack jeśli nawet nie zna podstawowego c, proszę mi powiedzieć ... po prostu spróbuj wskazać mu właściwy kierunek. jaki jest problem z byciem miłym?
Reply
#9
Zacytować: Napisał Dark1027 po prostu spróbuj wskazać mu właściwy kierunek. jaki jest problem z byciem miłym? Problem polega na tym, że nie powinieneś dawać fałszywej nadziei, że straci cenny czas. Tam jest mnóstwo rzeczy do nauczenia się przed rozpoczęciem hackowania.
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by Bassdrop2221 Problem polega na tym, że nie powinieneś dawać fałszywej nadziei, że straci cenny czas. Tam jest mnóstwo rzeczy do nauczenia się przed rozpoczęciem hackowania. Pomagam mu, ponieważ każdy potrzebuje pomocy, aby zacząć. Dziękuję electrolux.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)