Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podstawowy hak DayZ (w zestawie src)
Status: Wykryto Oto mały hack, który zrobiłem w wolnym czasie. Chciałem przekazać społeczności UC po całej udzielonej mi pomocy.   Zrzuty ekranu:         Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 867x787.     Pobieranie:   http:
Reply
poprawiono zrzuty ekranu
Reply
Monitorowanie wątku do zatwierdzenia, chciałbyś rzucić okiem na swój brak odrzutu, ponieważ mój kopniak wyrzuca mnie z powrotem do lobby za każdym razem, gdy go włączam
Reply
fajne wydanie. kontynuuj pracę, aby była pomocna dla początkujących, takich jak ja
Reply
Zacytować: Napisał Valmere2 Monitorowanie wątku do zatwierdzenia, chciałbyś rzucić okiem na swój brak odrzutu, ponieważ mój kopniak wyrzuca mnie z powrotem do lobby za każdym razem, gdy go włączam Większość niestandardowych funkcji anti-cheats wykrywa ustawienie customRecoilCoefficient jednostki. Jest inny sposób - sprawdź mój zrzut stanowiska.
Reply
Zacytować: Napisał Valmere2 Monitorowanie wątku do zatwierdzenia, chciałbyś rzucić okiem na swój brak odrzutu, ponieważ mój kopniak wyrzuca mnie z powrotem do lobby za każdym razem, gdy go włączam Mój jest teraz standardem. Zacytować: Napisał Douggem Większość niestandardowych funkcji anti-cheats wykrywa ustawienie customRecoilCoefficient jednostki. Jest inny sposób - sprawdź mój zrzut stanowiska. Sprawdzi to i ewentualnie umieści go w aktualizacji.
Reply
Zacytować: Napisał Douggem Większość niestandardowych funkcji anti-cheats wykrywa ustawienie customRecoilCoefficient jednostki. Jest inny sposób - sprawdź mój zrzut stanowiska. Więc jak mam zrobić ustawienie odrzutu wiem, jak ustawić Coefrecoil i obrażenia od kuli, ale nie mogę tego rozgryźć, proszę, daj mi wskazówkę
Reply
Zacytować: Originally Posted by unknowncheatsux Więc jak mam zrobić ustawienie odrzutu wiem, jak ustawić Coefrecoil i obrażenia od kuli, ale nie mogę tego rozgryźć, proszę, daj mi wskazówkę Chcesz wskazówkę z taką nazwą użytkownika? Może spróbuj pytać na innym forum, bo ten wydaje ci się gówniany.
Reply
Zacytować: Napisał Douggem Większość niestandardowych funkcji anti-cheats wykrywa ustawienie customRecoilCoefficient jednostki. Jest inny sposób - sprawdź mój zrzut stanowiska. Spojrzałem na to, ale nie jestem pewien, co masz na myśli. Mam też problem z nieskończoną amunicją na serwerze, który często odwiedzam. Wydaje się to przypadkowe, czasami po zaledwie kilku ujęciach, a czasem 10-30 minut później, ale cała moja ekwipunek zostaje wymazana z wyjątkiem broni, która jest wyposażona. Oba hacki działają dobrze na serwerach waniliowych, ale te są bardzo nudne.
Reply
Przestań uzupełniać swój magazyn po każdym strzale. Jeśli chodzi o odrzut, czy spojrzałeś na moje zejście z rekina? Czy szukałeś odrzutu?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)