Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztuka strumieniowania
Sztuka strumieniowania
Reply
Zacytować: Originally Posted by sd333221 Znalezienie interesującej nazwy użytkownika na serwerze, na którym gra dana osoba, jest interesujące. Czy to już nie jest możliwe z rzeczą przyjaciół w dayzcommander?
Reply
To całkiem słodkie. Dziękuję za udostępnienie EDYCJA: Nie wiedziałem, że możesz zrobić to xD
Reply
Zacytować: Originally Posted by lessTT Czy to już nie jest możliwe z rzeczą przyjaciół w dayzcommander? Zaczekaj, czy to prawda? Byłoby głupio ode mnie, aby to zrobić, choć nadal warto dowiedzieć się trochę o c #.
Reply
Zacytować: Originally Posted by sd333221 Zaczekaj, czy to prawda? Byłoby głupio ode mnie, aby to zrobić, choć nadal warto dowiedzieć się trochę o c #. Tak czy inaczej, to fajna wersja, ale w zakładce znajomych w DayZCommander możesz dodać "przyjaciół" po imieniu i zobaczyć, na którym serwerze są
Reply
Możesz również użyć funkcji wyszukiwania, aby wyszukać nazwy graczy ^^
Reply
Dobra robota w tym wydaniu Może bezużyteczne z powodu funkcji "przyjaciel" X)
Reply
Kolejna uwaga: przeglądarki serwerów używają protokołu udp, aby uzyskać podstawowe informacje o serwerze i odtwarzaczach. Niestety, identyfikator gracza nie jest transmitowany, więc zmiana nazwy pozostaje skutecznym sposobem na zatrzymanie streamerów.
Reply
Powiedziałbym ci żart na temat udp, ale możesz tego nie rozumieć
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie m101jay Powiedziałbym ci żart na temat udp, ale możesz tego nie rozumieć 10
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)