Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
#11
Domyślam się, że zainstaluję Warface tylko po to, żeby to rozwidlić ... rozpustnik.
Reply
#12
Install =. = ....... Nie musisz
Reply
#13
Mam spróbować bez gry? -.- Ok nvm .. Miałem na myśli, że zainstaluję warface, bo ją usunąłem Również .. daj nam znać, jeśli kompiluje się z cygwin .. Albo dostanę maszynę wirtualną Linux
Reply
#14
Brat Leavaka Mam pytanie noobowe i mam nadzieję, że mnie zrozumiesz. Czy możesz w jakiś sposób zrobić tutoriale z YT, jak to działa? Nie mam dużego doświadczenia z PC, a także doświadczenie w języku angielskim, więc jeden tuturial youtube będzie bardzo pomocny dla mnie i dla wszystkich innych użytkowników, którzy mają takie same problemy, aby zrozumieć, jak działa ten WarfaceBot. Nie wiem tylko, czy muszę utworzyć kilka nowych kont noobów. Ale po tym wszystkim, czego naprawdę potrzebuję, nie mam pomysłu. Przepraszam za mój angielski.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by Levak Ponieważ błąd się wyróżnia, potrzebujesz odpowiednich nagłówków dla zależności. Są to pthread, readline i openssl. W dystrybucji Linux-a opartej na pakiecie, takiej jak Ubuntu, musisz zainstalować poprzednie pakiety z rozszerzeniem "-dev" (na przykład openssl-dev). Nagłówki te są niezbędne do kompilacji i automatycznie udostępniają (dzięki menedżerowi pakietów) współdzielone biblioteki. W systemie Windows musisz pobrać DLL i nagłówki samodzielnie, co jest trudnym IMHO. Czy możesz wypisać listę wszystkich pakietów dla Ubuntu? Jakie są problemy z analizą błędów? Jak je naprawić?
Reply
#16
Zacytować: Napisał Combatsoldier Czy możesz wypisać listę wszystkich pakietów dla Ubuntu? Podaję już listę zależności (pthread, openssl i readline). Nazwy pakietów różnią się między poszczególnymi dystrybucjami i nie mam bankomatów Ubuntu. Internet jest pełen odpowiedzi na ten temat. Na przykład "readline / history.h not found ubuntu" daje http://stackoverflow.com/questions/2...file-not-found "nie znaleziono nagłówka opensl ubuntu" daje http://superuser.com/questions/37190...ure-how-to-fix "pthread.h nie znaleziono ubuntu" daje http://askubuntu.com/questions/42072...uses-pthread-h Zacytować: Jakie są problemy z analizą błędów? Jak je naprawić? Co robisz, aby mieć błąd parsowania? Czy próbujesz wykonać makefile zamiast uruchamiać make?
Reply
#17
k .... Teraz mam problem z instalacją wszystkich potrzebnych crap dla libread-dev ........ i mam problemy z obsługą Pythona powodują błąd pamięci podręcznej DX Hate linux OS tak kłopotliwy i pełen błędów tu i tam okna o wiele bardziej wygodne Brak opcji XP Wiele rzeczy wymaga Linuksa takich jak mój smartfon, na przykład rozwijanie rzeczy do mojego telefonu wymaga linuksa, ponieważ telefon jest oparty na Linuksie LOL.
Reply
#18
Wsparcie: Kod: Niezdefiniowana preferencja do "BIO_f_zlib" W funkcji "zlibb64decode"
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)