Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
»
Reply
Niezły kolega z wydawnictwa! Dziękuję za udostępnienie rozpustnik
Reply
gdzie mogę używać kodów? w programach typu spasipic czy coś takiego?
Reply
Zacytować: Wysłane przez hellocheaters gdzie mogę używać kodów? w programach typu spasipic czy coś takiego? Jeśli nie wiesz, czym jest C i Linux, zostaw ten temat, teraz, często, szybko!
Reply
O, nieźle !!
Reply
Dzięki za podzielenie się ... Proszę wysłać je do ciebie przez DLL Nie rozumiem kodu lub biblioteki DLL, które przesyłasz do mnie jako hakera
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie aposfire Dzięki za podzielenie się ... Proszę wysłać je do ciebie przez DLL Nie rozumiem kodu lub biblioteki DLL, które przesyłasz do mnie jako hakera Nie. Przeczytaj pierwszy post ponownie, aby dowiedzieć się, dlaczego.
Reply
Jak to zrobić, jeśli masz jakieś Visual Expression
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie aposfire Jak to zrobić, jeśli masz jakieś Visual Expression Czego nie rozumiesz w tym zdaniu? Zacytować: To wydanie jest zarezerwowane wyłącznie dla doświadczonych użytkowników GNU / Linux. Nie udzielę wsparcia dla wszystkiego, co dotyczy kompilacji i innych rzeczy. Dałem ci metodę, dałem ci kod źródłowy, teraz próbuj mocno i spraw, by działało. Jestem tylko programistą Linux i nie lubię programowania Windows z powodu kilku rzeczy. Nie planuję, aby działał pod Windows. Ale przypuszczam, że od kiedy napisałem w POSIX C, cały kompilator C powinien być zadowolony z mojego kodu. Nie planowałem wydać tego dla oszustów, ale dla hakerów i doświadczonych programistów. Właśnie dlatego w pierwszym poście umieszczam tyle informacji / ostrzeżeń, aby zniechęcić każdego, kto przyjeżdża tutaj, do rozwiązania "wszystko-w-jednym". Puszczam to, ponieważ ludzie się tym zainteresowali, nie dlatego, że chciałem zobaczyć, że cała gra spadła w piekle. Ten klient przynosi poważne wady bezpieczeństwa do gry, jak pokazuje analiza. Czy chcesz zostać kopnięty przez kogoś podczas gry? Czy chcesz, aby cała dyskusja i opis klanu zostały ujawnione? Nie. Pozwolić na to eksperymentom hakerów, którzy wiedzą, z czym mają do czynienia.
Reply
Czy ktoś może skompilować dla Windows pls BTW mogę używać github & bash git terminal do korzystania z bota z Windows Czy będzie to możliwe?? POMOC: Wystąpił błąd przy makefile kiedy używam git bash do otwierania pliku makefile dają mi dużo polecenia, nie znaleziono błędu na prawie każdej linii D: pls pomóżcie mi Stuck DX Używane cygwin do kompilacji: Kod: bash - 2.02 $ gcc wb. c - o wb. exe wb. c: 25: pthread. h: Brak takiego pliku lub katalogu. c: 29: readline
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)