Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valve wdrożył ręczne zakazy?
#1
Więc wczoraj grałem wczoraj prawie cały wczoraj i nie pamiętam, żeby kiedykolwiek trafiłem na serwer, który nie był bezpieczny. ale dziś przychodzę z zakazem gry zastanawiającym się, dlaczego go klikam i prowadzi mnie do linku z napisem "Zbanowany przez" Game Developer (Game Ban) " a następnie ten link   https:
Reply
#2
Zakazy gry są zaimplementowane, więc Game Developer, który nie chce używać VAC, może zakazać graczy. Gry źródłowe oficjalnie opierają się tylko na VAC, więc nie martw się.
Reply
#3
nie jest to gówno, które zawsze pojawia się, gdy dostajesz przewagę O.o
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by masterlooser 18 nie jest gównem, które zawsze pojawia się, gdy dostajesz overwatched O.o nie grałem w grę na dobre 5 dni
Reply
#5
Zacytować: Napisał pierwotnie 9274597 Nie grałem w grę komputerową przez dobre 5 dni pokaż ekran gry
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by masterlooser18 pokaż ekran gry kiedy będę mógł
Reply
#7
nadal można uzyskać niezaufane, jeśli zostanie wykryty wtryskiwacz. czy jest zbanowany przez Overwatch w menu głównym żółtym banerem?
Reply
#8
to normalny zakaz
Reply
#9
vac ban = sigged module lub injector, pisanie na sekcjach tylko do odczytu (auto vac), zakaz gry cross-game, teamgamerfood. game ban = ow'd, tripeed na kontrole po stronie serwera (automatyczny zakaz gry). zakaz gry ostatecznie zmieni się w vac.
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by masterlooser18 pokaż ekran gry RedBanner z komunikatem informującym, że nadajnik znacznie zakłóca działanie
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)