Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valve wdrożył ręczne zakazy?
Więc wczoraj grałem wczoraj prawie cały wczoraj i nie pamiętam, żeby kiedykolwiek trafiłem na serwer, który nie był bezpieczny. ale dziś przychodzę z zakazem gry zastanawiającym się, dlaczego go klikam i prowadzi mnie do linku z napisem "Zbanowany przez" Game Developer (Game Ban) " a następnie ten link   https:
Reply
Zakazy gry są zaimplementowane, więc Game Developer, który nie chce używać VAC, może zakazać graczy. Gry źródłowe oficjalnie opierają się tylko na VAC, więc nie martw się.
Reply
nie jest to gówno, które zawsze pojawia się, gdy dostajesz przewagę O.o
Reply
Zacytować: Originally Posted by masterlooser 18 nie jest gównem, które zawsze pojawia się, gdy dostajesz overwatched O.o nie grałem w grę na dobre 5 dni
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie 9274597 Nie grałem w grę komputerową przez dobre 5 dni pokaż ekran gry
Reply
Zacytować: Originally Posted by masterlooser18 pokaż ekran gry kiedy będę mógł
Reply
nadal można uzyskać niezaufane, jeśli zostanie wykryty wtryskiwacz. czy jest zbanowany przez Overwatch w menu głównym żółtym banerem?
Reply
to normalny zakaz
Reply
vac ban = sigged module lub injector, pisanie na sekcjach tylko do odczytu (auto vac), zakaz gry cross-game, teamgamerfood. game ban = ow'd, tripeed na kontrole po stronie serwera (automatyczny zakaz gry). zakaz gry ostatecznie zmieni się w vac.
Reply
Zacytować: Originally Posted by masterlooser18 pokaż ekran gry RedBanner z komunikatem informującym, że nadajnik znacznie zakłóca działanie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)