Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podstawowy kod mechanizmu Cheat dla NoClip
Przetestowany i działający online w UE   Jeśli znajdziesz właściwy adres, w którym możesz wstrzyknąć kod, podaj ten wątek i powiedz nam           Kod:   [WŁĄCZ] // kod z tego miejsca do "[WYŁĄCZ]" zostanie użyty, aby włączyć etykietę przydziału przyszywania (newmem, 2048) etykieta (powrotna) etykieta (kod oryginalny) (exit) etykieta (etykieta 1) etykieta rejestracyjna (etykieta1) aobscan (aob1 , F3 0F 10 69 08 F3 0F 59 C4) aob1: label1: jmp newmem returnhere: newmem: // to pamięć przydzielona, masz odczyt, zapis, wykonaj dostęp // umieść swój kod tutaj mov [ecx + 08], ( FLOAT) 999999 kod oryginalny: movss xmm5, [ecx + 08] exit: jmp returnhere [WYŁĄCZ] // kod z tego miejsca do końca kodu zostanie użyty do wyłączenia etykiety oszukiwania1: dealloc (newmem) db F3 0F 10 69 08 F3 0F 59 C4 unregistersymbol (etykieta 1)
Reply
po prostu obejść CE zmienić nazwę na wszystkie .exes w folderze CE i gotowe, następnie wybierz Game.exe i naciśnij ctrl + alt + poprzedni kod, a następnie wykonaj szczęśliwe hakowanie BTW to tylko dla bezpiecznego domu xD jest bezużyteczne w PVE LOL nie testowane w pvp ale dzięki za hax: 3 ------------------------ Trzeba ominąć system anty-gówno, aby nie zostać kopniętym: 3
Reply
LOL Jestem nowy w hackowaniu gier. Ale możesz nadal dobrze bawić się w PVE, umieścić w kwarantannie ocevogyv.dll, aby wyłączyć anti-cheat. Musisz tylko wiedzieć, gdzie ją umieścić, jeśli ktoś znajdzie właściwy adres, powiedz nam w odpowiedzi
Reply
Jestem kick po 5 sekundach, ale niezły scenariusz Zacytować: Originally Posted by benog LOL Jestem nowy w hackowaniu gier. Ale możesz nadal dobrze bawić się w PVE, umieścić w kwarantannie ocevogyv.dll, aby wyłączyć anti-cheat. Musisz tylko wiedzieć, gdzie ją umieścić, jeśli ktoś znajdzie właściwy adres, powiedz nam w odpowiedzi Nie działa Jestem kopnięta, kiedy jestem noclip! Gdzie umieścić ocevogyv.dll?
Reply
@ Skrillex579, umieścić plik DLL w kwarantannie, to powinno działać DOBRE NOCNE NIGGAS ZOBACZ W niedziele POCAŁUNKI
Reply
Zacytować: Originally Posted by benog @ Skrillex579, umieścić plik DLL w kwarantannie, to powinno działać DOBRE NOCNE NIGGAS ZOBACZ W niedziele POCAŁUNKI Jak to zrobić ? Przepraszam, że jestem noob ^^
Reply
Benog, zaproś odpowiednich ludzi. Znalazłeś to w moim wątku w dziale Warface w [NOPE] Dzięki.
Reply
Zacytować: Wysłany przez NightmareTX Benog, zaproś odpowiednich ludzi. Znalazłeś to w moim wątku w dziale Warface w [NOPE] Dzięki. To nie jest prawda, nie mam pojęcia, kim jesteś i to jest mój własny kod @ Skrillex579, przejdź do swojego programu antywirusowego, masz tam coś w rodzaju skrzyni wirusa lub plików kwarantanny, wprowadź tam i dodaj plik fthe
Reply
Zacytować: Originally Posted by benog przejdź do swojego programu antywirusowego, masz tam coś takiego jak skrzynia wirusa lub pliki kwarantanny, wprowadź tam i dodaj plik fthe Czy wiesz, jak to zrobić z Normanem?
Reply
Czy ktoś może zrobić plik DLL i wysłać go proszę.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)