Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Źródło] Zewnętrzna nakładka DirectX
#1
[Źródło] Zewnętrzna nakładka DirectX
Reply
#2
Dziękujemy za udział rep
Reply
#3
Niesamowite
Reply
#4
1> main.obj: błąd LNK2019: odniesienie do zewnętrznego symbolu __imp__DwmExtendFrameIntoClientArea @ 8 nie zostało rozwiązane w funkcji _WinMain @ 16 1> main.obj: błąd LNK2019: odniesienie do zewnętrznego symbolu __imp__DwmIsCompositionEnabled @ 4 nie rozwiązane w funkcji _WinMain @ 16 1> main.obj: błąd LNK2019: odniesienie do zewnętrznego symbolu _Direct3DCreate9Ex @ 8 nie rozwiązane w funkcji "void __cdecl InitDirectX (void)" (? InitDirectX @ @YAXXZ) 1> main.obj: błąd LNK2019: odniesienie do zewnętrznego symbolu _D3DXCreateFontA @ 48 nie rozwiązane w funkcji "void __cdecl InitDirectX (void)" (? InitDirectX @ @YAXXZ) 1> main.obj: błąd LNK2019: odniesienie do zewnętrznego symbolu _D3DXCreateLine @ 8 nie rozwiązano w funkcji "void __cdecl InitDirectX (void)" (? InitDirectX @ @YAXXZ) 1> C: \ Users \ Ludovico \ Documents \ Visual Studio 2012 \ Projects \ Mivvie \ Debug \ Mivvie.exe: błąd krytyczny LNK1120: 5 nierozwiązanych zewnętrznych Co robię źle? Otrzymałem DX SDK 2010
Reply
#5
Musisz połączyć d3d9.lib d3dx9.lib i dwmapi.lib. Przepraszam, że zwykle dodam biblioteki w ustawieniach projektów. Całkowicie zapomniałem dodać do tego jakieś pragmy.
Reply
#6
Dziękuję za udostępnienie EP ^^
Reply
#7
Skompilowany, ale nie działa: \
Reply
#8
Brak komunikatów o błędach? Musisz najpierw zacząć grę od gry. Następnie rozpocznij nakładkę i przenieś okno Arma na pierwszy plan. Powinna pojawić się nakładka. Musisz mieć włączone Aero, a gra nie jest pełnoekranowym oknem. I powinieneś uruchomić exe za pomocą psexec.exe. - ExplosivePimple.
Reply
#9
PsExec, po prawej: P Dzięki, wydaje się działać. Atm Jestem naprawdę zmęczona, ale jutro spróbuję dodać kilka podstawowych funkcji.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)