Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje umiejętności w zakresie kopiowania makaronu wymagają pomocy (szczególnie w odnie
#1
moje umiejętności w zakresie kopiowania makaronu wymagają pomocy (szczególnie w odniesieniu do)
Reply
#2
Przeczytaj dokumentację na wiki firmy BI przed opublikowaniem tutaj. https://community.bistudio.com/wiki/drawIcon3D
Reply
#3
esp to tylko podstawowa matematyka i rysunek, zdajesz sobie sprawę, że nie nauczysz się niczego, tylko kopiujesz wklejanie ?, kopiowanie wklejania i trzymanie samego siebie jest w porządku, ale nie powinieneś mówić "moje umiejętności kopiowania makaronu wymagają pomocy", to samo dla powiedzenia posiadania kodu, który nie jest przez ciebie bez właściwe kredyty, ponieważ nie uczysz się niczego innego, nie wiedząc, co robi kod, nie podoba mi się format kodu tbh no offense, który mówi, że nie wygląda dobrze, chociaż możesz najpierw nauczyć się programowania w języku programowania, potem nauczyć się asemblera i jak kompiluje się rzeczy C w kodzie maszynowym, jak działa silnik gry (jeśli jesteś wewnętrzny), ale to nie wszystko, co musisz obliczyć obliczenia algorytmów matematycznych i znacznie więcej w zależności od tego, jaki jest Twój cel dla funkcji, którą chcesz wykonać, niestety nikt nie nauczy cię tego wszystkiego, więc musisz sam to wszystko rozgryźć, bez eksperymentów asm i innych wymaganych doświadczeń, nie posuniesz się aż tak daleko, nawet przy umiejętności kopiowania makaronu, które możesz nazwać, ponieważ musisz się wiele nauczyć ..., właśnie wyrzucam porady tutaj, Pozdrowienia.
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by OGCz Edycja: nie wiedziałem, że arma to tylko skrypty, ale cokolwiek Przyszedłem tu, żeby pomóc temu facetowi, a ty zacząłeś wyrzucać go na złą drogę. Jeśli nie wiesz, o czym jest ten temat, nie komentuj.
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by Lystic Przyszedłem tu, żeby pomóc temu facetowi, a ty zacząłeś wyrzucać go na złą drogę. Jeśli nie wiesz, o czym jest ten temat, nie komentuj. dobrze ok, masz rację, Chciałem mu tylko powiedzieć, że nie jest to dobra droga, nie zrozumcie mnie źle, ale to jest złe tbh, powinien co najmniej nauczyć się, jak działa skrypt i rysowanie itd., ponieważ ma to więcej sensu, skoro nie wiem nic na temat army, zapomnij o tym, nie będę więcej publikować w dziale "arma", prawda? to moje ostatnie słowa, jeszcze raz przepraszam. Pozdrowienia.
Reply
#6
Czytanie BISWIKI związanych z tymi rzeczami pomoże ci lepiej zrozumieć SQF.
Reply
#7
Przepraszam, że OGCz nie życzył sobie, aby ktoś znalazł się w sytuacji poniżającego postu. Tak, wiem, że muszę się wiele nauczyć, a twoja rada będzie przydatna na przyszłość. Chociaż uważam, że było nieporozumienie dotyczące mojej praktyki stosowania / uczenia się. Artykuły spożywcze, tak, często korzystałem z bis-wiki. Jak już powiedziałem, post był po to, aby spróbować uzyskać szybką pomoc, podczas gdy ja poznaję się w tle. Pomagałem sobie w innych kwestiach dotyczących misji i manipulacji, które mnie zainteresowały. Chociaż niektóre z nich wciąż rani mój mózg, fakt, że daje wizualne wyjaśnienie sprawia, że SOOOOOO jest dużo łatwiejszy do zrozumienia dla siebie.
Reply
#8
widziałem to już wcześniej w Arma 3 grudnia. ale dziękuję.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)