Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hooking StudioRenderModel?
Tak więc próbowałem tworzyć chamy dla mojego oszustwa i jak się okazało muszę podłączyć StudioRenderModel (tak, użyłem przycisku wyszukiwania omg). Więc spojrzałam na SDK, jak to działa
Reply
Wpadając w wątek, chociaż nie jest to warte, ponieważ nikt nie odpowiada i mam dokładnie 0 pomysłów, jak to działa. Cóż, myślę, że muszę żyć bez chams
Reply
jaki jest twój kod i co to jest chams?
Reply
Zacytować: Originally Posted by putteherja jaki jest twój kod i co to jest chams? w zasadzie zmienia kolor modelu na cokolwiek zechcesz (także jeśli masz za ścianą lub nie) nie mogę powiedzieć, co to jest dokładnie tak źle pokazać zdjęcie
Reply
Nigdy tego nie widziałem, właśnie dodałem poświatę gracza do mojego cheata, ale nie widziałem żadnego kodu tego, co pokazujesz. Przepraszam Masz kod dla bigheadów?
Reply
sk0r opublikował kilka użytecznych funkcji podpinania informacji z HUD_GetStudioModelInterface tutaj: Hooking g_pStudio * poprawnie * Radzę przeczytać jego posty, aby dobrze zrozumieć, co możesz zrobić. Powiedziałem także, w jaki sposób można uzyskać wskaźnik: Link
Reply
Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 814 x 637. Znalazłem ten kod cvar.chamz po edycji kolorów Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 814 x 636.
Reply
Zacytować: Originally Posted by putteherja Znalazłem ten kod cvar.chamz po edycji kolorów To nie są modele kameleonów. To modele zmieniające kolory w oparciu o widoczność. Prawdziwe modele kameleonów powinny wyglądać tak, jak na przykład Ati.
Reply
Zacytować: Originally Posted by putteherja próbując dowiedzieć się, jak pokazać kolor wroga Sugeruję, że faktycznie uczysz się C
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Mr.Bop Sugeruję, że faktycznie uczysz się C
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)