Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LMAOBOX przychodzi do cs: idź w przyszłość (nieoficjalnie)
UWAGA: Nie tworzę tego hacka, to tylko informacja o hacku, który jest produkowany przez LMAOBOX. Chodzi o to, aby ten wątek był lekko podekscytowany, miejmy nadzieję, najlepszym hackem CS: GO, który * może * nadejdzie pewnego dnia.   Doszedłem do zrozumienia, że YouTube zawiera reklamy, więc nie mogę opublikować żadnych filmów, które znalazłem na tym blogu, ale dowiedziałem się o niektórych hackach, które będzie miał.   Zdjęcie: http://i.imgur.com/RpJhu1M.jpg   Główne hacki:   Aim Bot (z wieloma ustawieniami podobnymi do lmaobox TF2)   Cichy cel (z wieloma ustawieniami)   Nospread / reoil   Somethign nazywane "Auto Walls"   Zaawansowany ESP (podobny do TF2 LMAOBOX)   Hack radarowy pokazujący wrogów na już istniejącym radarze.   Nazwa Kradzież (z ustawieniem prędkości)   Bunny Hop   Bez lampy błyskowej   Wartość opóźnienia     Wreszcie, z tego, co rozumiem, będzie on wchodził w interakcję z grą co 3 sekundy lub coś w tym rodzaju, więc obejdzie 1 sekundową kontrolę, jaką ma VAC, co oznacza, że powinna być bardzo chroniona. (Powiedziano mi to przez źródło z drugiej ręki, wiem, że to nie ma sensu, ale może ktoś może dowiedzieć się, co mieli na myśli.)   Uwaga: to jest informacja bardzo beta, a niektóre z tych funkcji mogą nie pojawić się w publicznej wersji (jeśli taka będzie)   O ile mi wiadomo, tylko 3 osoby mają obecnie dostęp do wersji beta tego hacka.
Reply
Lol, brzmisz jak ktoś, kto chce być 007. Czy wiadomość również ulegnie samozniszczeniu?
Reply
Zacytować: Originally Posted by thatyiguy Lol, brzmisz jak ktoś, kto chce być 007. Czy wiadomość również ulegnie samozniszczeniu? To się stanie, jeśli powiedziano mi, żeby to znieść ...
Reply
podekscytowany?
Reply
święte gówno, tak VAC was nie wykryje, a co powiecie na overwatch? lol
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie altenator96 święte gówno, tak VAC was nie wykryje, a co powiecie na overwatch? lol Następnie po prostu użyj haka radarowego i być może nie ma żadnego błysku na konkurencję. Oczywiście nie celujesz na konkurencyjnym ...
Reply
Zacytować: Napisał Olipton Następnie po prostu użyj haka radarowego i być może nie ma żadnego błysku na konkurencję. Oczywiście nie celujesz na konkurencyjnym ... 300 gier (Global Elite) opowiada inną historię zbrodni ^^
Reply
Zacytować: Originally Posted by lody 300 gier (Global Elite) opowiada inną historię zbrodni ^^ Celujesz na konkurencję i nie zostałeś zbanowany? Albo jesteś super szczęściarzem, albo masz coś w rodzaju wyrafinowanego cichego celu.
Reply
Zacytować: Napisał Olipton Wreszcie, z tego, co rozumiem, będzie on wchodził w interakcję z grą co 3 sekundy lub coś w tym rodzaju, więc obejdzie 1 sekundową kontrolę, jaką ma VAC, co oznacza, że powinna być bardzo chroniona Lol'd. Nie rozumiesz nic o VAC, prawda?
Reply
Zacytować: Wysłany przez luastoned pierwotnie Lol'd. Nie rozumiesz nic o VAC, prawda? Nie mówię, że to ma jakiś sens. Ale tak mi to wyjaśniono. VAC2 oczywiście nie działało w ten sposób, ale najwyraźniej zatrzyma to VAC3.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)