Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Troller Onra2 (zespół przełączający)
Cześć, jestem bardzo szczęśliwy mogąc ogłosić, że prawdopodobnie popełniłem najwięcej "publicznych" oszustów w historii warface x)   Czy kiedykolwiek chciałeś tak trollować trolla wroga i swoich sojuszników? Możesz teraz uzyskać 100% wygranych, nawet jeśli w drużynie wroga znajduje się magnes lub celbota JAK? dobrze, po prostu zmieniając drużynę lol.   Cechy: -Sylwety -Zmień zmiany -Jeśli zmieniasz drużynę, głosuj, kopnij kogoś, przełącz się z powrotem. możesz kopać wrogów       Działa tylko w trybach gry z Defenderami i atakującymi (na przykład bez FFA) Używaj go tylko wtedy, gdy nie żyjesz lub nie spawnujesz. Naciśnij przycisk numer 7, aby przejść do zespołu atakujących i numer 8 do zespołu obrońców.   To oszustwo nie tylko zmienia zespół, jest skomplikowane ... więc tutaj jest wideo:     tutaj jest zdjęcie mojego głosowania kopiącego wrogów:   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1894x991.     Pobierz (czekaj na aktualizację)
Reply
Dziękuję Ci teraz tylko czeka
Reply
Zacytować: Originally Posted by Viciopata PS: Możesz to zrobić pracując również w rankingu .. to moja jedyna wskazówka dla ciebie <3. tak działa w rankingu
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie onra2 tak działa w rankingu oh lol ... moje złe xD chciałem powiedzieć, że może pracować również w tdm
Reply
lool ładny
Reply
Zacytować: Originally Posted by Viciopata oh lol ... moje złe xD chciałem powiedzieć, że może pracować również w tdm po kilku doświadczeniach dowiedziałem się, że możesz stworzyć własną drużynę i zabić zarówno lwów wojennych, jak i blackwoodowych
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie onra2 po kilku doświadczeniach dowiedziałem się, że możesz stworzyć własną drużynę i zabić zarówno lwów wojennych, jak i blackwoodowych Tak, możesz też insta zabić ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by Viciopata Tak, możesz też insta zabić ... nie możesz tego więcej robić
Reply
Zacytować: Originally Posted by fa__ba teraz czekamy 10 lat na zatwierdzenie Znowu zaczęliście swoje komentarze na temat śmieci !!! przez 10 dziwnych dni, w których się tak trzymaliście.
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie onra2 nie możesz tego więcej robić Tak, możesz to zrobić, ale nie "insta" ... zajmuje to kilka sekund
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)