Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy "YoloHack" SD, czy jest jeszcze tak niewykryty?
#11
Zacytować: Originally Posted by Voi Och, skrypty mogą cię zbanować. Pokazują się w dziennikach, admin zgłasza się, jesteś zbanowany. Chociaż nie są one bezpośrednio dostępne, mogą być przyczyną, że zostaniesz zbanowany. Dobrze. Dodatkowo można Google ich Global Ban # i jeśli pojawi się na liście zakazu społeczności, to jesteś ręcznie zbanowany. Na szczęście większość skryptów nie tworzy podejrzanych dzienników.
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by Cazoo Właśnie został zbanowany za # 3d3dc0 Ktoś wie, co to jest? Nie miałem żadnych hacków. Zablokowano mnie za to wcześniej, kiedy użyłem haka SD firmy Yolo. Ale dziś miałem nowy klucz ze Steam i nie użyłem żadnego hacka. = ( Pamiętam, że czytałem gdzieś online, że sześciocyfrowa liczba po "BattlEye Global Ban #" to po prostu sześć pierwszych cyfr unikalnego globalnie identyfikatora lub GUID. Każdy klucz CD będzie miał dołączony inny identyfikator GUID. To nie znaczy, że zostałeś zbanowany z konkretnego powodu. To tylko pierwsze sześć cyfr GUID.
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by Cazoo Właśnie został zbanowany za # 3d3dc0 Ktoś wie, co to jest? Nie miałem żadnych hacków. Zablokowano mnie za to wcześniej, kiedy użyłem haka SD firmy Yolo. Ale dziś miałem nowy klucz ze Steam i nie użyłem żadnego hacka. = ( Ta liczba składa się z twojego guid / cd key Jest całkowicie losowy i nie ma nic wspólnego z tym, dlaczego jesteś zbanowany.
Reply
#14
Czy skrypty teleportują się z logów? ESP nie ma racji?
Reply
#15
Dobrym sposobem na sprawdzenie, czy niektóre skrypty / pomiń działa lub pojawiają się w dziennikach jest: utwórz lokalny serwer z włączonymi battleye i zablokuj master IP pancernika (szukaj go z wątku wydania darky), a następnie użyj skryptu / bypassu, jeśli zostanie wykryte obejście / hack, A. zostaniesz wyrzucony, ale ban nie powinien nadejść (zakładając, że właściwie zablokowałeś główne IP ip pola walki) B. pakiet / wiadomość Ban zostaje wysłany na battleye i używasz wireshark / wpe, aby go złapać (i znowu, jeśli zablokowałeś właściwie główny serwer battleye, zakaz nie nadejdzie) i na teraz, jeśli skrypt jest wyświetlany w dziennikach, oczywiście korzystasz ze skryptu i sprawdzasz dzienniki battleye lokalnego serwera
Reply
#16
Naprawdę nie rozumiem, kiedy dokładnie jest, kiedy wykryją ominięcie? Jeśli zostanie wykryte obejście, dlaczego nie zostaniemy natychmiast zbanowani? Czy to tylko skrypty?
Reply
#17
mam nadzieję, że zostanie niewykryty, to było naprawdę dobre
Reply
#18
zadziałało to dla mnie, ale jak tylko mój przyjaciel dołączył do serwera, natychmiast został zbanowany. ale udało mi się zhakować przez dobre 3-7 godzin b4 zostałem zbanowany, ale warto było, ale wyjąłem ogromny klan i dostałem członka klanu zabranego z serwera, bo powiedział moje imię i nie było plakietek wszyscy wściekli się, bo administrator mnie polubił i nie dostałem bankowego zakazu
Reply
#19
Yolohack nie został wykryty dla mnie. Po prostu zawieszaj grę co 15-20 minut. jedno nie mogę zrobić: odradzać pojazdy. Przypuszczam, że potrzebuję działającego obwodnicy prądu przemiennego.
Reply
#20
Które skrypty dokładnie używasz? A w jaki sposób je wykorzystujesz iw jakich sytuacjach?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)