Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy "YoloHack" SD, czy jest jeszcze tak niewykryty?
Mam tylko pytanie, od kilku dni używam "YoloHacka" SD i nie miałem żadnych problemów. Chociaż nie używałem żadnego trybu boga, teleportu ani niczego podobnego. Trzy razy stosowałem uzdrawianie, a kiedy musiałem, robiłem narzędzia, broń i lekarstwa, ale tylko je spawnowiałem, gdzie mogły się odrodzić. Teraz moje pytanie brzmi: czy jest bardziej wykrywalny niż 2 dni temu? (przez battleye) Jeśli tak, co oni zrobili?
Reply
Wiele osób zgłasza zakaz korzystania z niego, podczas gdy niektóre osoby są w porządku. To zależy od twojego systemu. Mogę używać hackowania przez kilka godzin i nie dostaję zakazu, chociaż może kilka godzin później w końcu go dostanę.
Reply
Dziękuję za Twoją odpowiedź . Używałem go przez kilka godzin bez nawet kopnięcia, może dlatego, że jestem bardzo ostrożny.
Reply
Globalne zakazy nie mają absolutnie nic wspólnego z tym, co spawnujesz ani z używanymi funkcjami. Skrypt nie powoduje globalnego bana. Obejście to robi. Więc dla wszystkich informacji, wzmianka o tym, jakiego rodzaju skrypty używałeś w Global'd, jest bezcelowa.
Reply
I jak oni postrzegają ich ominięcie? Otrzymałem mój globalny zakaz. Zostałem zbanowany, nie używając agresji zed. Myślę, że to mnie wykryło
Reply
Zacytować: Originally Posted by achmedabdulla I jak oni postrzegają ich ominięcie? Otrzymałem mój globalny zakaz. Zostałem zbanowany, nie używając agresji zed. Myślę, że to mnie wykryło Skrypt aggro no zed z pewnością nie spowodowałby globalnego zakazu. Yolohack został WYKRYTY (na chwilę), to najprawdopodobniej powód, dla którego zostałeś zbanowany, nie z powodu żadnego pojedynczego skryptu.
Reply
Och, skrypty mogą cię zbanować. Pokazują się w dziennikach, admin zgłasza się, jesteś zbanowany. Chociaż nie są one bezpośrednio dostępne, mogą być przyczyną, że zostaniesz zbanowany.
Reply
Właśnie został zbanowany za # 3d3dc0 Ktoś wie, co to jest? Nie miałem żadnych hacków. Zablokowano mnie za to wcześniej, kiedy użyłem haka SD firmy Yolo. Ale dziś miałem nowy klucz ze Steam i nie użyłem żadnego hacka. = (
Reply
Steam zastąpił twój nowy, niezablokowany klucz tym, na którym pierwotnie zostałeś zbanowany, musisz go zmienić z powrotem na nowy klucz przy pomocy zmieniacza klawiszy Darky'ego, a następnie napisać go chronić, patrz tutaj: http://www.unknowncheats.me /forum/ar...ng-cd-key.html
Reply
Zacytować: Originally Posted by Guita Steam zastąpił twój nowy, niezablokowany klucz tym, na którym został pierwotnie zbanowany, musisz go zmienić z powrotem na nowy klucz przy pomocy zmieniacza klawiszy Darky'ego, a następnie napisać go chronić, patrz tutaj: http:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)